bepantenJak jste spokojené s přípravkem Bepanthen Mast v péči o miminka? Takovou otázku jsme položili několika maminkám, které mají doma malé děti, a řešily proto i otázky kolem péče o pokožku miminek.

Dobře vědí, že je to péče  specifická, protože pokožka malých dětí ještě dozrává, je tenčí a vykazuje uplně jiné vlastnosti než pokožka dospělých /méně tukové vrstvy, více vody/. Proto je pokožka miminek velmi citlivá k podráždění a mohou snadno vzniknout i opruzeniny.

Radka, 30 let, 2 děti:

Na Bepanthen Mast já nedám dopustit... používala jsem jej pro obě holky a používáme stále,. Hlavně u malé Niki, je velmi živá a opruzeniny ji občas potápí  i ve dvou letech / hlavně v létě/. Kdybychom nemazaly Bepanthenem, opruzeniny by u nás byly na denním pořádku Je to, podle mne, nejlepší mast na prevenci  opruzenin a poradí si i s jinými kožními defekty. Také u nás s oblibou používáme krém Bepanthen Plus, který umí rychle zahojit odřeniny a jiná malá „bebíčka“. Naučila jsem na něj i tátu, který na něj nedá dopustit po holení!

Karolína, 35 let, 2 děti:

Bepanthen Mast jsem si koupila na doporučení doktora a sestřiček v porodnici. Pomohl mi ze začátku při kojení s popraskanými bradavkami, byl to pro mne opravdu problém. Obě děti měly sklony k opruzení nejen na zadeček, ale také ve faldících, takže jsme mazali stále. Díky pravidelnému používání jsme se s opruzeninou setkali jen zřídka. Bepanthen je fakt dobrým pomocníkem. Myslím, že tato mastička je v každé rodině s malými dětmi.

Hana, 29 let, 1 dítě

Mám tříměsíční dceru, Bepanthen Mast je  každodenní součástí  péče o její kůži . Myslím, že je dobré  náchylná místa k opruzení mazat pravidelně, protože jsme se dosud s opruzeninou nesetkaly. Olejíčky se mi moc neosvědčily. zjistila jsem, že mast je dobrá i na bradavky, když je dítě poraní.

Radka, 31 let, 2 děti

S Bepanthen Mastí , jsem se setkala poprvé, když jsem byla těhotná a blížil se porod, tak mi kamarádka řekla: A nezapomeň si vzít s sebou taky Bepanthen. Dala jsem na její radu  a přibalila ho k věcem do porodnice. Dnes už vím, že jsem udělala moc dobře, protože hned druhý den jsem ji použila na rozpraskané a bolavé bradavky od kojení. Skoro půl roku, co jsem kojila, byl Bepanthen stále u nás doma. V porodnici mi poradili, abych ho používala jako mastičku i pro miminko – na zadeček. Bepanthen je skvělý, používám ho každý den, jako prevenci proti opruzeninám, a milé maminky, funguje! Součástí domácí lékárničky je teď i bepanthen Plus. Viděla jsem na něj reklamu a je to další velký pomocník na i drobná, nejen dětská zranění. Nepálí při mazání a krásně hojí. Je prý dezinfekční.

Zuzana, 36 let, 3 děti

Bepanthen jsem používala u všech mých dětí, když byly malé. Brala jsem si ho už s sebou do porodnice. Mazala jsem s ním nejen zadečky dětí, ale používala jsem ho i pro sebe. V prvních měsících kojení jsem měla velmi bolestivé bradavky a Bepanthen mi od bolesti a nepříjemných pocitů vždy spolehlivě ulevil. Doma máme pomocníka bepanthen dodnes a používáme ho na nejrůznější popáleniny a odřeniny – to je ale Bepanthen Plus.

Přes veškerou snahu maminek opruzeniny trápí třetinu až polovinu malých dětí. Proto je velmi důležité chránit dětskou pokožku vhodnou mastí, která zabrání vzniku opruzenin a obsahuje jen ty nejnutnější a pro pokožku dítěte  bezpečné složky.

Takovým spolehlivým prostředkem je Bepanthen Mast, která neobsahuje oxid zinečnatý, konzervační přísady, barviva, dezinfekční látky ani parfémy. Její účinek potvrdily i provedené klinické studie. Používejte tuto mast při každém přebalení na čistou a suchou pokožku a vašemu dítěti se opruzeniny s velkou pravděpodobností vyhnou. A pokud už vaše dítě trápí, je nutné je začít co nejdříve léčit, protože mají tendenci se rychle šířit. Na samém začátku opruzení pomůže Bepanthen Mast také, protože jeho účinné látky potlačí zánět a rychle zahojí podrážděnou pokožku.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Přípravky Bepanthen jsou léky k vnějšímu použití. Obsahují účinnou látku dexpanthenolum. Bepanthen Plus navíc obsahuje dezinfekční látku chlorhexidin. K dostání v lékárně.

Bepanthol Lotio je kosmetický výrobek. Obsahuje účinnou látku dexpanthenolum.

Více informací najdete na www.bepanthen.cz

Reklama