Vztahy

Péče o pleť „náctiletých“

Jací jsou dnešní teenageři? Studují, setkávají se s přáteli, provozují řadu sportů, při nichž tuhne krev v žilách, cestují do zahraničí. Životní styl klade důraz na vzhled – nároky stoupají jak u okolí, tak u samotných „náctiletých“. Kosmetika z oblasti péče o pleť určená pro teenagery se stala velmi vyhledávanou.
Pro mladou pleť je důležité důkladné čištění. Čištěním zbavujeme pleť nečistot a mastnoty, které ucpávají póry a vedou k tvorbě akné. Účinnou kosmetikou určenou pro čištění mladé pleti je řada Clean & Clear, která působí jako prevence vzniku akné. Jednotlivé výrobky pleťové kosmetiky Clean & Clear se zaměřují na odstraňování nečistot, make-upu, mastnoty a také odumřelých buněk. Dáváte-li přednost pleťovým vodám, můžete si vybrat mezi vodou pro normální a citlivou pleť. Pokud vám vyhovují spíše pleťové emulze, které se nanášejí na navhlčenou pleť a poté se oplachují, sáhněte po pěnivé emulzi s praktickým dávkovačem, díky kterému budete na svou pokožku nanášet jemnou pěnu. Můžete si také vybrat hloubkově čisticí emulzi (s obsahem mentolu) či peelingovou emulzi pro odstraňování odumřelých buněk. Pro odstranění make-upu včetně očního líčení slouží osvěžující pleťové mléko, které díky lehké konzistenci neucpává póry.
Novinkou na trhu je Clean & Clear voda pro čištění pórů – proti komedonům. Komedony, ucpané póry, které se projevují černými tečkami na obličeji, trápí mnoho mladých dívek. Nová voda je speciálně vyvinuta pro odstraňování nečistot a mastnoty, které jsou usazeny hluboko v pórech a mohou vést právě k tvorbě komedonů. Voda navíc obsahuje speciální látku, která pomáhá předcházet jejich vzniku. Protože se jedná o čisticí vodu, je možné vyčistit celý obličej i krk a není nutné používat další čisticí přípravky. Nová voda pro čištění pórů se tak stává zatím chybějící alternativou čisticích proužků, nad kterými v mnoha ohledech vítězí.
Řada Clean & Clear obsahuje také hydratační krém s dvojím účinkem, který pomáhá vyrovnávat rozdíl mezi suššími a mastnějšími partiemi pleti a který zároveň působí jako prevence akné.
   
13.03.2003 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Vivian [*]

  Tu čisticí pěnu mám, ale nijak moc efektní není...

  superkarma: 0 14.03.2003, 02:52:58
 2. avatar
  [5] Ja [*]

  Landriel: To jsi mne tedy dojmula , mne uz "odtahlo .."
  Jen zatim nikdo nepouzil

  superkarma: 0 13.03.2003, 14:18:20
 3. avatar
  [4] Landriel [*]

  Já bych taky ráda soutěž. Pořád mi na tom obličeji něco raší a to už mi táhne na 30

  superkarma: 0 13.03.2003, 13:26:45
 4. avatar
  [3] Ja [*]

  Kaji, Bobatko : Třeba bude zítra , taky by se mi pěna hodila .

  superkarma: 0 13.03.2003, 12:55:01
 5. avatar
  [2] bobatko [*]

  Káji: taky jsem myslela, že bude soutěž

  superkarma: 0 13.03.2003, 10:09:51
 6. avatar
  [1] Kájina [*]

  Clean & Clean, jsem taky pouzivala a ted bych chtela zkusit i tu penu akorat nevim jaktoze tady neni soutez

  superkarma: 0 13.03.2003, 08:24:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme