Z jakých, to už se dozvíte, když kliknete na příspěvek od čtenářky s nickem PBD. Ale stejně i ona by byla jen pro jeden čas, ten původní.

Dobrý den,
změnu času neřeším.. nevadí mi a to hned ze dvou důvodů. Za prvé nejsem tvor citlivý,takže mi to obtíže nezpůsobuje a za druhé si přece nebudu kazit naladu tím, že mi bude vadit něco,s čím nehnu a tak si pohnu rafičkama/číslíčkama a je:)
Podle mě je změna času zbytečná věc. Jestli se nemýlím,tak se čas měnil hlavně kvůli práci venku.Ono se sice venku pracuje pořád,ale přece jen je to už o něčem jiném. Kdybych měla tu moc,tak nechám jen jeden čas,a to zimní. Nikdy sem čas nezapomněla přetočit-nebo si to alespoň nepamatuji.A ono by se vlastně prd stalo,protože telefon, co mě budí se přeřídí sám,takže mě zaspat nenechá a nenechá ...

A jestli mi vadí večer tma? Nevadí, kdyby vadila, neustoupí,tak proč mít kvůli tomu chmury v hlavě:) Každé ročné období má něco do sebe, teplé letní noci a stejně tak dlouhé zimní večery. Každý čas i nečas (teda krom toho z velkým „N“) se dá trávit co nejpříjemněji a každá povinnost se dá zvládnout s usměvem. Když se člověk bude mračit kvůli změně času a kvůli tomu,že je brzo tma -tak tím nic nezmění a jen si zkazí náladu:) A nezlobte se na mě,stejně si myslím,že část lidí,na které má změnu času neblahý vliv,si to stejně dělá samo - právě svým přístupem, když si namlouvají, jak to bude těžké, jak je to negativně zasáhne..tak se tak také stane.

Dobrá nálada a úsměv udělají, i z toho nejpošmournějšího a nejkratšího dne, hezký den..A každou starost snesitelnější a každé trápení stravitelnější..

Hezký den a víkend podle představ pro všechny :)

PBD

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

______________________

Hezky jste to napsala. I když já se přece jen musím přiznat, že ten den mám hezčí, když si můžu trochu přispat. :)
I Vám pěkný víkend podle představ a děkuji, že jste napsala.
Saša

Téma dnešního dne: Změna letního času na zimní

  • Máte radost, že si ráno přispíte?
  • Nebo vám naopak vadí, že večer bude brzy tma?
  • Který čas máte raději, tento původní anebo ten letní?
  • Zapomněly jste si někdy přetočit hodinky (ať už v zimě nebo v létě) a zaspaly jste třeba do práce? (nebo naopak přišly dřív?)
  • Myslíte, že je správné takto hýbat s časem?
  • Nemělo by se to nechat, jak to bylo od nepaměti?
  • Mají podle vás tyto změny vliv na lidské zdraví?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek, ať už sova nebo skřivan, dostane za svůj příspěvek pěkný dárek.

ziletka

Reklama