Jak patrno z titulku, také čtenářka Pickem PBD umí hospodařit. Na co nemá, to nekoupí a na co má, na to si našetří. Přečtěte si další příspěvek k dnešnímu tématu.

 Dobrý den,
čísla říkají, že s penězi hospodařit umíme. Nikdy to nemáme „šul-nul“ a vždycky ušetříme. Vlastně kdyby jsme vcelku hojně „nekrmily“ stavebko (my si ten dům snů prostě jednou necháme postavit:) a každý měsíc neivestovaly penízky do zvelebovaní bydlení,tak by jsme na jednu výplatu nemusely ani sáhnout:) Ale do stavebka penize vkládat chceme a stejně tak je doma pořád co vymazlovat či pořizovat nové věci .Některý měsíc moje hnízdící mánie nestojí moc, jindy se peníze jen kutálejí z účtu-prostě jak kdy:) A za co nejvíc utrácíme - asi za zvelebování bydlení a taky za jídlo, protože žrát se musí :)

Na partnerovi vlastně závislá jsem -prostě bez něj nechci žít, ale určitě ne finančně, kdyby nebyl, tak bych se stěhovat do stanu nemusela a ani by se můj jídelníček neskládal z pastvy:) Do tíživé finanční situace jsem se naštěstí (klepy klep) nedostaly.Vždy máme nějaké korunky pro strýčka příhodu.Protože nikdy nevíme,kdy se nám rozhodne umřít pračka,či nám přestane sloužit lednice atd atd...Když si chceme pořídit něco dražšího,tak prostě šetříme. U nás nemají místo spotřebitelské úvěry na vybavení a podobně. Prostě rádi vše vlastníme na sto pro a hned,a ne x měsíců napůl s bankou či jinou institucí.

A jestli je plat dostačující? Jednoznačně ano ..Ale pokud bych se měla nějak záhadně stát milionářem, asi bych neodmítla. Ale chtěla bych být tajným milionářem, protože přece jen někteří lidi jsou příživníci,podvodníci, škemralové atd -a takoví se na movitější lepí o dost více, než na nás normálně přeživší:)

 PBD

Pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

________________________

Toho strýčka příhodu vám závidím. Od nás nedávno odešel a nevím, kdy se zase vrátí :( Doufejme, že brzy.
Děkuji, že jste napsala a ať se vám penízky nerozkutálí))
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Umíte hospodařit s penězi?

  • Vycházíte ke konci měsíce bez problému?
  • Jste finančně závislá na svém partnerovi?
  • Umíte našetřit?
  • Dostala jste se někdy do zcela bezvýchodné situace?
  • Jak jste ji vyřešila?
  • Jste z těch, které mají to štěstí a peníze neřeší?
  • Za co nejvíce utratíte?
  • Je váš plat dostačující?
  • Chtěla byste být milionářkou?
  • Myslíte si, že umíte hospodařit s penězi?

Na téma, které se týká nás všech pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Na jednu z vás čeká pěkný dárek: luxusní pleťová kosmetika planet spa s výtažky z černého kaviáru

darecek

Reklama