Novinky

PBD: Nevhodné dárky jsem dostávala jako malá

Nevhodné dárky, které dostávala malá PBD, byly také měkké, a tak už pokaždé tušila, co to asi bude. Radost z nich neměla, i když svým způsobem vhodné byly...

Dobrý den,
za poslední roky jsem nevhodný dárek nedostala - mám štěstí na Ježíšky, co mají dobrý vkus a kteří prostě vědí jak mi udělat radost:)

Ale nevhodné dárky jsem dostávala jako malá - a jaké to byly dárky? Stejné, jako u snad každého dítka:) Naprosto nevodné dárky byly ty,které byly měkké :) Dneska vím,že prostě rukavice, svetry, bundy atd atd potřeba jsou,kor u dítěte,které roste jako z vody. Ale tenkrát mi to přišlo jako jeden velkej podraz od ježíška.Co podraz, vlastně to byl komplot s rodičema, protože by mě ty rukavice stejně musely koupit a tu bundu taky, a ten svetr taky. Vím,nemuseli, ne všechny děti mají to štěstí.. Ale v mých dětských očích prostě museli a Ježíšek mě podrazil v tom, že se na dárkách domlouval i s našima a neřídil se jen mým dopisem s instrukcemi,co fakt nutně potřebuju a bez čeho prostě nelze dále existovat:)

Tyto „naprosto nevhodné“ měkké dárky jsem jako dítko opravdu nechodila vracet a ani jsem je neposílala dál :) A dneska už bych uměla dárek vyměnit -ale není důvod a radost mi dělají stejně tak ty tvrdé dary, jako ty měkké.Njn,možná si ty měkké dárky měl tenkrát nechat ježíšek až na teď,protože teď bych je docenila a nepovažovala za velkej podraz a komplot Ježíška a rodičů:)

A ještě k těm dárkům,co někdo posílá dál - tak nějak to nechápu.Tedy respektive nic špatného na tom není,proč nedat dárek, co mi nesedí někomu, komu radost opravdu udělá namísto aby ležel někde vzadu ve skříni.. Možná bych to brala za běžnou věc, kdybych měla nějaký nevhodný dar, ale takové já naštěstí nedostávám. Tak se mi to předávaní darů dál v teoretické rovině příčí a k praxi jsem se naštěstí nedostala-a těžko říct, jak bych se zachovala já k nevhodnému daru..

Přeji den podle představ a málo blbů v zorném poli:)

PBD

pozn.red: Text nebyl redakčně upraven

_________________

Dnes už to určitě berete s nadhledem a s pochopením, že rodiče nebyli žádní Rotschildi a mysleli to dobře. Pro ně byly ty „měkké dárky“ pro Vás v tu dobu ty nejvhodnější, ale já vím, těžce se to vysvětluje malému dítěti.
Děkuji, že jste napsala a přeji pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Nevhodné dárky

 • Stalo se vám někdy, že jste byly obdarované nevhodným dárkem?
 • A co jste s ním dělaly?
 • Od koho a při jaké příležitosti jste nevhodný dárek dostaly?
 • O jaký „dárek“ konkrétně šlo?
 • Přimhouřily jste oči a dárek jste si nechaly?
 • Hodily ho na věky věků do skříně?
 • Daly někomu jinému?
 • Vyměnily?

Veselé i vážné historky ohledně nevhodných dárků pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme (doufáme, že vhodným dárkem), a to vlasovým šamponem od ORIFLAME (s vůní grepu) a s vůní pomeranče zase dostanete hydratační krém od RYORU.

darekkk

   
07.01.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [4] Martina59 [*]

  Já bych brala originální dárky

  superkarma: 0 17.05.2013, 10:51:28
 2. [3] Serena21 [*]

  Mě se teda nikdy nestalo že by dárky k narozeninám apod. byli nevhodné, ale mojí kamarádce se to stáva dost často. To už mi příjde že jí ty nevhodné dárky dávají schválně.

  superkarma: 0 13.05.2013, 16:21:49
 3. [2] Trefa [*]

  Trefa?ja jsem byla vzdy spokojena se svymi darky.

  superkarma: 0 07.01.2013, 23:01:54
 4. avatar
  [1] SNÍŽEK [*]

  to já dostala každý rok jako dítě jen pyžamo Sml68

  superkarma: 0 07.01.2013, 21:28:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme