Přečtěte si, jak to má s oblékáním čtenářka s nickem PBD. Mimo to, v čem se cítí dobře, vám také prozradí, jestli má ráda nakupování.

Dobrý den.

Nejlépe se cítím ve sportovním oblečení a „placatém“ obutí . Nějaké škrcení se v něčem, nebo třeba být v nějakém nepohodlném materiálu-to je naprosto zbytečné:)

Když to situace vyžaduje,tak se samozřejmě obléknu do textilu hodícího se k dané příležitosti –ale dobře se necítím a první myšlenka, která mi bleskne hlavou, hned co se nasunu do hadříku, co zrovna nejsou mojí krevní skupinou, je – proboha už abych to sundala…

A jak nakupuji? Řekla bych, že až a odporem. I jakýsi všeobecný názor říká, že ženy milují nakupovaní-tak se ten názor buď dost plete, anebo teda nejsem žena. Pro mě je nakupování víceméně nutným zlem a opravdu nedokážu pochopit, jak můžou někteří strávit celý den lítáním po obchodech .. Pro mě je to naprostá ztráta času, ale každý jsem jiný.

Podle módy nenakupuji. Nakupuju textil, obuv apod. tak, aby se mi to líbilo, aby mi to sedělo, aby to bylo přiměřené mému věku a postavě. Nikdy jsem neměla potřebu podléhat módním diktátům apod.

Nemám žádný kousek textilu či obuv, po které bych toužila. Přijde mi tak nějak divné toužit zrovna po tomto. Když se mi něco líbí, sedne mi to-tak si to prostě koupím a když si to z nějakých důvodu pořídit nemohu,tak si to nepořídím,ale k výloze vzdychat nechodím:)

Šití?…nene,já a ruční práce, to nejde dohromady. A když jsem poprvé šila na elektrickém stroji, tak to bylo spíš jak závod formulí a k tomu plachtění látek ( bylo to ve škole a šití nám přineslo tenkrát velké povyražení,ale jiné,než měla učitelka v plánu). Ale ten povinný povlak na polštář a zástěru sem nakonec zvládla, ale dvojka byla jen za snahu-horší známka za to ani být nemohla…

Jestli mi partner (nebo kdokoliv jiný) mluví do oblékání? Ne, pokud si sama o radu či názor neřeknu:)

Hezký den.

 PBD

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Líbí se mi věta: „k výloze vzdychat nechodím“. To já mám jednu známou, která by se tam uvzdychala. Raději nebude jíst, jen aby měla ten předražený kousek oblečení.
Asi ji dám přečíst Váš příspěvek. :)
Děkuji, že jste napsala a přeji pěkný den v tom, v čem se cítíte dobře.
Saša

Téma dnešního dne: To mám ráda, to mi sluší

  • V čem se cítíte nejlépe?
  • Nákupem jakého oblečení jste si udělala největší radost?
  • Je nějaký kousek oblečení, po kterém už dlouho toužíte?
  • Nakupujete podle poslední módy, nebo spíš podle vlastního vkusu a také finančních možností?
  • Umíte si na sebe něco ušít?
  • Mluví vám do oblečení váš partner / manžel?

Téma je to široké a krásně ženské…
Tak pište, pište a posílejte fotografie

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem:
luxusní kosmetikou Dove

DOVE

Reklama