Čtenářka s nickem PBD nám ve svém příspěvku popisuje, jak si vlastně takového Ježíška představovala. A k jaké podobě nakonec dospěla? To už se dozvíte, když kliknete. A nezapomeňte si přečíst i krásný závěr.

Dobrý den,
na Ježíška jsem nikdy vlastně nepřestala věřit.Sice už nemám představy jak v dětství o tom,jak Ježíšek vypadá - jeden čas to bylo miminko u kterého jsme opravdu nechápala,jak to může všechny ty darky utáhnout a jak to vlastně všechno stíhá. Další představa byla, že je to ježek,ne nesmějte se,opravdu sem si to myslela,ale zas mi nesedělo, že nejsou dárky děravé od bodlinek, na kterých je nosí a také jsem opět nechápala, jak to takovej malej ježek může stihnout :)

Časem se mi podoba Ježíška ujasnila,není to ani miminko a ani ježeček - jsou to moji milovaní blízcí :) Každý z nich je mým Ježíšek a každýmu jsem já,velmi ráda, Ježíškem:) A to neuchopitelné kouzlo,které s Ježíškem přichází - ten mix vůni,pocitů,atmosféry a všeho toho advetního mumraje a vánoční výzdoby - to dříve přínášela Mamča s Taťkou a dnes? Už nebydlím doma.ale i tak ho přínášejí také ,ale už je to i na nás,aby bylo doma tak kouzelno,jak bývalo když jsem bydlela s rodiči.Je to zas trochu jiné -a nejen kvůli věku.Prostě to naše pojetí Vánoc je „výcuc“ tradic a zvyků z mé a partnerovi rodiny a přidané máme už i vlastní zvyklosti:)

Jestli můžu, tak bych chtěla všem čtenářkám, čtenářum,redaktorům a redaktorkám - prostě všem In-ženám a In-můžum popřát příjemné pro(pře:)žití předvánočního běsnění. Krásné Vánoce podle představ v okruhu milovaných a milujících.A v novém roce ať se vám daří ve všech směrech a splní se alespoň jedno tajné přaní:)

Mějte se všichni kouzelně, vánočně a pokud možno neuspěchaně:)

PBD

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

____________________

Děkujeme za krásné přání, opravdu je to od Vás milé.
A jinak ta představa Ježíška - ta vyústila, jak nejlépe mohla.
Také Vám přeji kouzelné a neuspěchané Vánoce, ale ještě předtím kouzelný adventní víkend.
Saša

 

Téma dnešního dne: Kdy jste přestaly věřit na Ježíška

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete. :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Reklama