Co se ale stane, když zápolení s deštníkem vygraduje, to si přečtěte v prvním tematickém příspěvku od čtenářky PBD. (Soutěž dnes přijde malinko později)

Dobrý den,

 malý skládací deštník je nedílnou součastí obsahu mé kabelky. Ale vlastně vůbec nevím proč...Když normálně prší,tak ho vůbec nevytahuju,protože v suchu mu je nejlépe:) A hlavně já nerada pak někde lítám z mokrým dešníkem v ruce. Nejsem přece z cukru,tak nemám obavy z toho,že bych se rozpustila a co zmokne,to zase uschne.Je pravda,že jsou vyjímky potvrzující pravidlo.Když je opravdu velká průtrž mračen,tak deštník vyndám -jenže to vlastně také moc nedává smysl...Při takové průtrži fouká většinou vítr,takže jsem nejen mokrá ze všech stran,ale i chytám vztea na dešník,která se tu a tam obratí a nebo slouží jako plachta a snaží se změnit směr mé chůze.Když zápolení s deštníkem vygraduje a trpělivost dojde - tak dotyčný deštník v zachvátu  bezmocného vzteku narvu do nebližšího koše či popelnice...

Je pravda,že bych si mohla nosit dešník velký,neskládací,která má pevnější konstrukci a ve větru by se neotáčel.Takový dešník doma i mám,ale venku snad nikdy nebyl..prostě se mi nechce tahat v ruce:)Kdybych se už takový deštník rozhodla „vyvenčit“,tak bych ho při první příležitosti někde zapomněla - znám se...

Skládacích deštníku máme doma více, a kdyby jich doma ubývalo a v komunálním odpadu přibývalo:) Koupila bych si zas nějaký obyčejný levný dešník. Nezaleží na tom,jakou barvu(teda krom růžové,tu fakt nesnáším) protože stejně ho skoro nikdy nevytahuju a když už,tak tak „dizajn“ nevylepší či nezhorší jeho funkčnost.

A koneckonců popelnici je barva deštníku naprosto ukradená:)

PBD

Text nebyl redakčně upraven

__________________

Vy vlastně de facto zachraňujete bezdomovce před deštěm. Kromě „něčeho na zub“, tak mohou najít i nějaký pěkný deštník :)
Děkuj, že jste napsala a přeji krásný den. Vypadá  to, že dnes nebude deštník potřeba. ))
Saša

Téma dnešního dne: Deštník, pláštěnka nebo nic

  • Je deštník součástí vaší kabelky?
  • Upřednostňujete malý skládací nebo velký, elegantní?
  • A kolik deštníků jste už poztrácely?
  • Nebo je vám slovo deštník cizí a na to „přeběhnutí“ si ho neberete.
  • Když už si koupíte nový, jak dlouho vám vydrží?
  • Kupujete deštník podle ceny, nebo i podle barvy?
  • Nutíte deštník svým dětem a svému manželovi?
  • A nosí ho?
  • A  jestli nosíte pláštěnku, tak na vaše příspěvky se obzvlášť těším ))

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměním pěkným dárkem: vlasovou kosmetikou GARNIER, která obsahuje kvalitní šampon a kondicionér (to kdybyste zmokly ))

garnier

Reklama