Tou se čtenářka s nickem PBD samozřejmě nestala :) A co dalšího ji v životě ještě potkalo, to se dozvíte v jejím příspěvku.

Dobrý den,jako malé dítko jsem chtěla být asi vlastně vším,co mě v danou chvíli/v dané období zajímalo či zaujalo.Nikdy jsem ale nechtěla být princeznou,nebyla jsem holčička,co se balí do záclon aby měla ty nejhezčí princeznovské šatičky,ani mě „nepostihla“ éra tlačení kočárku s panenkou.Taková byla moje sestra.Já chtěla být Ninja želvou a místo kočárku jsem tlačila oranžovou tatru:)

Ninja želvou jsem se nikdy nestala, základní a nepřekonatelný problém je v tom,že nejsem želva:) I když přijdou občas dny,kdy moje tempo naznačuje,že mi záhy vyroste na zadech krunýř:)

Reálný sen jsem měla také - být poštačka. Jeden čas jsme ze sestrou pořád někomu nosily poštu a vyžadovaly jsme na námi napsané dopisy urgentní písemnou odpověď,která musela být samozřejmě v obálce a s adresou:) Myslím,že jsem lezli tenkrát na nervy nejen našim,ale i tetám a strejdům u babičky.A to nejen těm biologickým,ale prostě cele vsi:) Když jsem byla starší,v pubertálním věku,tak jsem chtěla být rentiér..a vlastně bych jím chtěla být pořád:)

Když mi bylo 15 a měla jsem se rozhodovat o tom,co bych chtěla dělat,tak mi rodiče pomáhali. Radily,ale nenutily..Jenže v 15-ti člověk jen těžko ví,co by chtěl vlastně dělat.Dostala jsem se  na školu na kterou jsem chtěla(sociálně - právní) a úspěšně jsem školu dokončila.Nikdy jsem se práci,na kterou mě škola připravila,nevěnovala.Ale musím podotknout,že to škola mi do života dala dost.Hlavně ta praxe v DD,nemocnicích,na spec.ZŠ(osobní asistent u postižených dětí) a pod...

Vysněné povolání jsem vlastně pořádně neměla,vždy to bylo jen nějaké přechodné období a většinou dost nereálné sny. Takže povolání snů nemám,protože vlastně ani nevím,které by to zrovna pro mě mělo být.

Ale když to tak vezmu,tak práci snů mám a to hned ze tří důvodů - 1.mám práci 2.baví mě 3.dobré fin.ohodnocení...
A co bych vlastně měla chtít víc?

PBD

Text nebyl redakčně upraven

___________________________

To jsou dost dobré důvody, o kterých sní řada lidí. Takže svým způsobem, ano, taky snové zaměstnání. Jen doufám, že tam moc často neuplatňujete ty želví manýry, aby vám pak neklesl bod 3.:))
Děkuji, že jste napsala a přeji hezký den
Saša

Téma dnešního dne: Splnil se vám váš dětský sen?

  • Čím jste chtěla být jako malá holčička?
  • Děláte práci, o jaké jste snila?
  • Pokud ano, jak daleká byla cesta k vašemu vysněnému povolání.
  • Pokud ne, proč ne?
  • Pomáhali vám ve výběru vaši rodiče?
  • Partner?

K tomuto tématu pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží malý dárek: vlasovou kosmetiku Schwarzkopf

kosmetika...

Reklama