Novinky

PBD-chodím tak, jak se mi chce

přezouvání v práci nechává volný průběh naše čtenářka s nickem PBD. Jednou je bosa, podruhé třeba jen v ponožkách nebo v pantoflích, někdy je ve sportovním, jindy za dámu. Jakou profesi vykonává, se mi nepodařilo vystopovat, ale nejspíš to vypadá na práci u stolu.

Dobrý den,

Uvažovala jsem zda vůbec k tomuto tématu psát, protože mám dojem, že asi není v mých silách nějak plnohodnotně sesmolit alespoň příspěvek, který bude mít optimální délku. Ale nakonec jsem si řekla, že se o to pokusím…

 Takže jak to je u mě s tím přezouváním/nepřezouváním ? Při práci chodím bosky, v ponožkách či v pantoflích-chtěla jsem napsat, že se to odvíjí od počasí venku, ale vzápětí jsem si uvědomila, že by to byla lež. Počasí na to vliv nemá, šéfuje tomu prostě a jednoduše to, co se mi zrovna chce. Venku samozřejmě bosá neběhám, mám boty, od pantoflí  přes tenisky až po kozačky –a na to má vliv nejen počasí, ale i má aktuální nálada. Někdy to pojmu více sportovně, jindy běžně a někdy jsem i za dámu – a dle toho si samozřejmě vybírám i obutí.

Určitě bych ale v jednom obutí nevydržela celý den, a je jedno jestli jde o tenisky či například kozačky. Přece jenom  nohy mám jen jedny a tak bych si je měla trochu předcházet a dopřávat jim (pokud možno) pohodlnou a kvalitní obuv, či prostě žádnou, když je možnost a chuť..Ale nemyslete si, že je to se mnou jak ve Slunce, seno… „táto, ty ses zul“ :):) Protože já se zouvám jenom doma, či doma u rodičů..jinde se přezouvám, když už probíhá výměna obuvi:)

A nejen že bych se někde pod stolem nezouvala, ale kdyby se tak stalo, tak si myslím, že by mě okolí nevyčuchalo

Nemyslím si to, já doufám :)  Nožkám dopřávám péči, abych předešla tomu, že se zuji a  i na druhé straně města začnou pod tíhou odéru lidé omdlévat:):)

 Krásný den pro všechny:)

 S pozdravem

 PBD

Milá PBD, pochopila jsem správně, že pracujete v kanceláři? V každém případě máte v obouvání hodně velkou volnost

Text nebyl redakčně upraven

 • Přezouváte se v práci, milé ženy-in?
 • Dobrovolně, nebo z povinnosti?
 • Jakou obuv v práci nosíte? Je nějaká speciální, „bezpečnostní“, nebo má spíš splňovat nějaká esteticá kritéria?
 • Chodíte v práci v bačkůrkách?
 • Kdy vás napadlo se přezouvat?
 • Přezouváte se jen v zimě, nebo i v létě?

Napište nám na dnešní zvídavé téma na: redakce@zena-in.cz

   
05.02.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [2] onohlo [*]

  pěkný příspěvek

  superkarma: 0 20.03.2013, 12:21:12
 2. avatar
  [1] PBD [*]

  Paní Dano,ano,pracovala jsem z počátku v kanclu:) Ale dnes již tomu tak není,stejnou práci vykonávám s pohodlí svého domova-díky tomu,že máme dostačné vybavení a mám šéfa,kterému je jedno kde to dělám,ale zajímajího výsledky..Vše začalo tím,že jsem se uvedla svým nadaním padat všude tam kde to nemá smysl,do stavu nechodících a vše jsem vykonávala s domu,tedy krom pochuzek..Po uzdravení jsem zkusila,zda by to tak nešlo dál..s tím,že bych i pochuzkovala,protože už jsem byla zas mobilní:) a šlo:)tak si užívám luxusu práce s domova,v pohodlném domácím oblečení a s tím,do kdy co musím udělat,do kdy kam a proč musím zajet ,tak si můžu vše naplánovat dle potřeby a v klidu si při praci odbíhat nejen na oblíbené stránky na netu,jako je třeba žena-in,ale i pustit pračku,uvařit,uklidit atd. Kdybych docházela do kanclu,tak bosky nechodím,to bych byla pantoflíčková:) Hezký den:)

  superkarma: 0 05.02.2013, 10:45:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme