Bulvár

Pavel Vítek zpíval po 10 letech


Zpěvák Pavel Vítek (45) se po desetiletém půstu, kdy neměl jediný samostatný koncert, objevil opět na jevišti. A byl to návrat vskutku famózní. Za dějiště svého vystoupení si vybral purkrabský dvůr hradu Karlštejn.

 

A jeho příznivci ho nezklamali. Přišla zhruba pětistovka diváků, kteří zcela zaplnili zdejší přírodní amfiteátr. „Měl jsem trošku nahnáno. Samostatný koncert je něco úplně jiného než vystupovat s jednou písničkou v rámci nějakého pořadu,“ oddechl si Vítek, z něhož se postupem času stal uznávaný muzikálový pěvec. Tři mušketýři, Dracula, Miss Saigon, Pomáda - to je jen krátký výčet představení, v nichž se objevil.

 

„Muzikály jsou sice parádní záležitost a stále ještě u nás frčí, ale vlastní vystoupení je něco jiného,“ přiznal zpěvák, pro něhož návrat na Karlštejn měl i zvláštní příchuť prý nejšťastnějšího dne v jeho životě. „Ani bych si asi nevzpomněl, byl jsem nervózní a myslel jen na to, abych nezklamal, ale připomněla mi to Eva Pilarová. Před dvěma lety jsem právě na Karlštejně uzavřel registrované partnerství s mým přítelem Janisem Sidovským. A stále nám to klape, takže Karlštejn má pro mě pořád velké kouzlo,“ dodal Pavel Vítek.

 

Ještě jeden důvod k radosti zpěvákovi připravil uznávaný pohádkový režisér Zdeněk Troška. „Docela vážně uvažuji, že bych pro něj napsal roli ve své další pohádce. Určitě by to zvládnul bez problémů,“ prozradil Troška.

   
20.08.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Smetanová [*]

  měla jsem ho docela ráda ,ať je jakej je ,v Drákulovi se mi moc líbil

  superkarma: 0 20.08.2008, 13:09:07
 2. [2] gentiana [*]

  Božíčku, ono to umí zpívat?

  superkarma: 0 20.08.2008, 13:01:19
 3. avatar
  [1] barasv [*]

  Nejspíš neměl Co zpívat...

  superkarma: 0 20.08.2008, 12:45:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme