Bilancovat ? Přece úplně KAŽDÝ rok nám něco dává , ale také i něco bere . Vrásky na tváři se prohloubily , věk se podepsal často i na fyzické síle , mnohým ubyly i duševní síly . Získali jsme ale i další zkušenosti , ať dobré či horší , ale i za ně dík .

Mně i mé rodině dal uplynulý rok hodně radosti i z malých úspěchů vnoučat a z pracovních úspěchů našich dětí . Moc nás s dědou jejich pracovní postupy hřejí na srdíčku.Snáze nám pomáhají překonávat naše zdravotní neduhy dané věkem.

Uplynulý rok nás přesvědčil, že jsme je dobře vychovali a že dovedou své vzdělání plně uplatnit . Může mě  jako mámu něco víc potěšit než pochvala jejich nadřízených ? V dnešní uspěchané době ? Dodnes nám všemožně pomáhají , kde už nám síly nestačí a vedou k tomu i své děti .

Sami se snažíme jim jejich lásku oplácet , ale ne uplácet . V důchodu už nepracujeme na výdělek , ale snažíme se jim být oporou jinak  . A to je mnohdy víc než bankovka v kapse, ne?

PS. Pro slzy štěstí jsem  skoro neviděla , když si letos moje nejstarší vnučka přebírala červený bakalářský diplom...

pateta

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Pateto, jste máma i babička, jak má být!

Rok se blíží ke konci. A proto si dnes si povídáme o tom, co dal, o tom, co se nám v roce 2009 podařilo, na co můžeme být hrdí a co pěkného nás potkalo. Vdala jste se? Narodilo se vám vytoužené miminko? Povýšili vás? Vyhrála jste v loterii? Našla jste si lepší práci, chlapa nebo skvělou kamarádku? Napište nám o tom!

Své příběhy, úvahy a zamyšlení, která můžete doplnit i fotkou, posílejte na známou e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší jako vždy odměníme!

Reklama