Bulvár

Pateta učinila strašidelný objev

Strašidelný den na Ženě-in se nám pomalu blíží ke svému konci. Na poslední chvíli nám ještě stihla napsat čtenářka Pateta, která objevila ve starém kávovaru něco tajemného...

Stalo se to už hodně dávno... Ani tak ne při úklidu, ale spíše jsem něco hledala, vytáhla jsem letité kufry zpod manželských postelí rodičů. Měli jsme tehdy dost málo místa, proto ten úkryt. Když už jsem asi nenašla, co jsem hledala, zaujal mě starý ruský samovar v jednom kufru- asi někdejší suvenýr. Jak jsem ho postavila do správné polohy, cosi v něm zachrastilo. Opatrně jsem otevřela a pomalu vyndávala ploché kusy sádry. Ty jsem se snažila poskládat .... a najednou mě jakoby obešla hrůza!!!!

Byl to posmrtný odlitek tváře mého dědy, který mu pravděpodobně maminka sejmula a měla asi v úmyslu masku dál nechat odlít. Rychle jsem dala vše do původního stavu a při nejbližší příležitosti se svěřila s nálezem otci....Ten „najednou" začal mluvit o vymalování ložnice a kufry odnesl na půdu. Jak to s maskou dopadlo už nevím, snad ji vyhodil, ale určitě nedopustil, aby se maminka úmrtím dědy - svého milovaného tatínka déle trápila.... To mrazení v celém těle při mém objevení však prožívám i teď, když jsem si na to vzpomněla.

pateta

   
29.10.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [2] pateta [*]

  Kam se na to hrabe i to nejsložitější puzzle! A ten šok, když jsem vlastně poznala,CO jsem z úlomků složila!

  superkarma: 0 30.10.2009, 16:28:09
 2. avatar
  [1] krákorka [*]

  Dokážu se do toho vžít, muselo to být velmi nepříjemné zjištění...Sml52

  superkarma: 0 29.10.2009, 19:16:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme