Cestování

pateta: Hlavně, že jsme byli spolu!

Všechny moje snové dovolené už proběhly. Ať jsme jeli dávno s dětmi autem na Slovensko jen tak "nazdařbůh",že se někde v kempu ubytujem a pojedem dál, nebo na podnikových chatách či podnikovém kempu v Bulharsku.

Vždy jsme si dovolenou uměli užít po svém. I přátele jsme si na nich našli - spíš nás daly dohromady děti. Velice důležité nebylo KDE jsme jako rodina, ale že jsme SPOLU. I když děti jsou dnes dospělé a mají své rodiny, na naše tehdejší "dovči" , kdy jsme s sebou vláčeli např. do BLR kufr s proviantem(co někdy nešel uzvednout od země),moc rádi vzpomínají.A dovolená v autě ještě s neteří a synovcem, kdy jsem sehrála roli matky 4 dětíasi ve 30 letech, to byla švanda, jak si nás hoteliéři předcházeli - často jsme usedali i do jejich parádního salonku!

Proč píši jen v minulém čase? Manžel mi nedávno náhle zemřel a tím skončilo mé snění...Ještě před pár lety jsme si užívali týden v lázních, ale na další už důchodcovská kapsa nestačila, vždy jsme mysleli na "zadní kolečka" a šetřili. Ale vzpomínky? Ty nám nikdo neodpáře! Jsou krásné jako bylo i celé naše 48leté manželství...

pateta

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Jako z pohádky... :) Krása!

A jaká by byla ta vaše dovolená snů, která bude tématem dnešního dne?

Napište nám, jak byste si ji představovaly. Jaká by měla být, kde byste ji rády strávily a s kým. Nebo jste ji už zažily? Splnily jste si sen?

Bylo by to moře, hory, chajda, dobrodružství, exotika, relax a pohoda na pláži? Nebo úplně něco jiného...

Nechte pracovat svou fantazii na plné obrátky, my se budeme se těšit na vaše příspěvky.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: dovolená snů

Jednu z vás, která nám do redakčního mailu pošle svůj příspěvek, a ten bude pak zveřejněn, odměníme voňavkou od Avonu Secret Fantasy a šikovným zrcátkem do kabelky.

vune Secret Fantasy

   
13.01.2011 - Tipy - autor: Linda Wimmerová

Komentáře:

  1. [1] Anai [*]

    No vidíš, kdybys nemyslela na zadní kolečka, mohli jste si užít znovu, nebo déle! Já na ně nikdy nemyslím právě proto, že teď je teď, člověk si má užívat současnost - nikdy nevíš.... vlastně dnes už víš. Je mi to líto, ale takhle to je.

    superkarma: 0 13.01.2011, 15:37:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme