.

Pátek věnujeme vážnému tématu: umělé oplodnění

Novinky

Pátek věnujeme vážnému tématu: umělé oplodnění

Podstoupila jste umělé oplodnění, nebo o této možnosti uvažujete, přijďte zítra, milé čtenářky! Z úst lékaře Jana Šulce z Centra reprodukční medicíny GEST se dozvíte zajímavé informace o metodě IVF. Samy si pak v tématu budete předávat své zkušenosti a názory.

Páteční témata se většinou snažíme nějakým způsobem odlehčit. Tentokrát tomu tak nebude, povídat si totiž budeme o umělém oplodnění...

Téma dne 4. 10. 2013: Umělé oplodnění

 • Jaký máte názor na umělé oplodnění?
 • A máte s ním sama nějakou zkušenost? Zvažovala jste ho? Léčili jste s partnerem neplodnost? Nebo někdo z vaší rodiny?

Podělte se o své zkušenosti a názory s ostatními čtenářkami, třeba jim v jejich cestě k miminku pomůžete. Své příspěvky k tomuto tématu mi zasílejte nejpozději do pátku 4. 10. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený pěkný dárek: knihu Marci Shimoffové Tajemství lásky z nakladatelství iKAR.

tajemstvi

Anotace knihy

Sedm kroků k životu v bezpodmínečné lásce.
Co kdybyste mohli vést život plný lásky a dokázali druhé milovat bez podmínek? Úspěšná americká autorka navazuje na předchozí bestseller Tajemství štěstí a přináší návod, jak se naučit lásce k druhým, k životnímu partnerovi i k životu jako takovému. Praktická cvičení a návody čtenáře naučí, jak může fungovat ono tajemství v praxi.

   
03.10.2013 - Redakční novinky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [8] PBD [*]

  peetrax — #5Bohužel ne - já to hledala již včera,Chtěla jsem nahodit odkaz..A nenešla jsem..

  superkarma: 0 04.10.2013, 08:49:55
 2. avatar
  [7] peetrax [*]

  Klára Wimmerová — #6 mám, znám, ale dík.

  superkarma: 0 03.10.2013, 20:46:32
 3. avatar
  [6] Klára Wimmerová [*]

  peetrax — #5 Pokud vás pohled do zákulisí zajímá, leccos najdete také v knize MUDr. Hnízdila, Mým marodům. Pohled je to sice opravdu smutný, ale já ho vřele doporučuji.

  1. na komentář reaguje peetrax — #7
  superkarma: 0 03.10.2013, 15:36:57
 4. avatar
  [5] peetrax [*]

  PBD — #4 jsem ráda, že do zákulisí byznysu farmaceutických firem nevídm. Sml15 Nepamatuješ si, kdes to četla?

  1. na komentář reaguje Klára Wimmerová — #6
  2. na komentář reaguje PBD — #8
  superkarma: 0 03.10.2013, 15:10:58
 5. avatar
  [4] PBD [*]

  black.bird.third — #3Tohle je fakt děs jak se vyděláva na dobrém záměru jiných :( Nemám slušných slov..a ono celkově..byznys ve zdravotnictví..Je smutné jak se snaží na lidské bezmoci vydělávat..když vědí,že člověk kolikrát nemá jinou možnost..:(

  Nedávno jsem četla článek o rakovině.. tedy spíše o byznysu kolem ní..a strašně mě zamrazilo z věty " Co kdybych Vám řekl,že lék na rakovinu existuje...ale s ním by rakovina nebyla tak dobrý byznys" - není to doslovně ta věta,zas tak si ji pamatuju..ale obsah je odpovídající..děsivý..a vystihují všechno to obochodávní s lidským zdravím a tučné výdělky z lidské bezmoci...

  Nemám slov..

  1. na komentář reaguje peetrax — #5
  superkarma: 0 03.10.2013, 14:14:10
 6. avatar
  [3] black.bird.third [*]

  PBD — #1 Bohužel byznys se dnes dělá ze všeho. Odbočím - u nás darujete krev zadarmo (pardon, dostanete malé občerstvení) a nemocnice ji pak prodává dál. Samozřejmě ne všude. Informace od sestry, co dělala praxi v nemocnici. A že je to výdělečný kšeft.

  S IVF zkušenosti naštěstí nemám, vše šlo normálně a jsem ráda.

  1. na komentář reaguje PBD — #4
  superkarma: 0 03.10.2013, 14:05:55
 7. [2] Boros [*]

  Tak to je zrovna téma, které se mne dotýká docela dost- z hlediska profesního i osobního. Bohužel mi právě vypršel čas, kdy jsme mohla na PC něco udělat a zítra nemám šanci- hned ráno jedu do školy a pak na noční.

  Nelíbí se mi byznys, který se z toho všeho dělá. Nelíbí se mi, že lékaři, místo aby ženu léčili, ji rovnou pošlou na IVF (samozřejmě záleží na okolnostech), připomíná mi to Já na bráchu brácha na mne.  nelíbí se mi postup pojišťoven. A přeji všem, aby jim vyšel hned první pokus.

  superkarma: 0 03.10.2013, 13:43:17
 8. avatar
  [1] PBD [*]

  Osobní zkušenost nemám.A jaký mám nazor na umělé oplodnění? Pokud někdo nemuže mít dítě přirozenou cestou,tak proč ne..Ale osobně se mi nelíbí pokud na umělé oplodnění jde žena,protože prostě nechce otěhotnět přirozenou cestou..Myslím,že by toto mělo být pro páry,které nemají už nemají jinou možnost..A vůbec se mi nelíbí,jak se s z toho,že někdo nemůže mít miminko přirozenou cestou, stal byznys.

  1. na komentář reaguje black.bird.third — #3
  superkarma: 0 03.10.2013, 13:04:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme