.

Pátek třináctého - pro mě je od rána šťastný, co pro vás?

Novinky

Pátek třináctého - pro mě je od rána šťastný, co pro vás?

Pátek třináctého! Neznám nikoho, kdo by tento den dokázal úplně přejít a nevyslovit nahlas - POZOR. Pověra o tom, že je tento den nešťastným se mě osobně dnes nepotvrdila. Minulý týden jsem ztratila peněženku a i když už jsem oběhala veškeré úřady a banky, tak mě díky Facebookové zprávě čekalo dneska krásné překvapení.

peněženka

Ráno jsem si totiž vyzvedávala svoji peněženku (mám i k ní samotné citový vztah, protože jsem ji dostala od velmi blízkého člověk) u jednoho hodného anděla. Slečna Saša, která mi ji vrátila byla naprosto úžasná a budete se divit, ale nechyběly mi v ní ani peníze. I když už mám tedy žádanky na nové doklady a přišly mi nové karty, v peněžence bylo víc věcí, které mi chyběly a stály by mě ještě hodně času na zařizování. Slečna Saša mi psala již v den, kdy jsem peněženku nenašla, ale bohužel na Facebooku existují filtrované zprávy, kde se tahle moje dnešní radost schovávala. Proto radím, procházejte i tyto zprávy - možná je tam něco, co vám rozzáří den, tak jako mě. Jsem opravdu dojatá, že ještě existují tak dobří lidé a doufám, že ji můj dárek v podobě tulipánů, bonboniéry a láhve sektu aspoň trochu potěšil. Budu ráda, když tento dobrý skutek, budu moct brzy někomu vrátit.

Krásný pátek třináctého!

   
13.05.2016 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] 135evik [*]

  Dnes prima - mám narozeniny!Sml16

  superkarma: 0 13.05.2016, 19:58:06
 2. avatar
  [3] datura [*]

  Mně dorazila poukázka na docela příjemnou finanční částku za vyluštěnou křížovku, tak za mě, ať žije pátek 13. Sml59

  superkarma: 2 13.05.2016, 14:42:00
 3. avatar
  [2] gerda [*]

  Máme po velkých úpravách v bytě, bylo to strašné a dnes je první den odpočinku. Takže si to štěstí užívám. A blahopřeju k poctivé nálezkyni. Já jsem taky pár věcí našla a vrátila, protože si uvědomuji, jaká je hrůza přijít o peníze a o doklady.

  superkarma: 1 13.05.2016, 14:00:57
 4. [1] bobani [*]

  dnes normálně .

  superkarma: 0 13.05.2016, 13:50:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme