Nejsem pověrčivá a nikdy mi nic neříkalo šílenství  o nešťastném pátku třináctého. Až do doby kdy mi do těhotenské průkazky napsali předpokládaný termín porodu 13.3.. Doma jsem se jen tak mrkla do kalendáře a zjistila, že to bude pátek. Těhotenství bylo pohodové bez těhotenských potíží jen jsem vůbec nepřibrala.

Poslední 2 měsícem jsem tudíž musela zůstat doma a to byl kámen úrazu. Měla jsem moc času a začala jsem "moc myslet"! Ježiš pátek třináctýho - co když se něco stane! Tehdá nebyl ultrazvuk a já se začala pozorovat jestli není něco špatně. Nebylo a 12 ve čtvrtek mi celý den bylo divně. Večer začaly kontrakce a já nadšená, že odrodím ještě ten den odjela do porodnice. Po prohlídce mě uložily do postele a řekli, že si ještě nějakou dobu počkám. Dcera se narodila 13.3. v 5.10 a měla 3.10 kg. Nádherné hnědooké, tmavovlasé miminko a byla naprosto v pořádku.

Byla strašně hodná, šikovná, nádherně malovala a hrála na flétnu. Ve třetí třídě udělala přijímačky na jazykovou školu. Pomáhala mi, poslouchala prostě zlaté dítě. Když jí bylo 10 let tak jsme jí k svátku šli koupit kolo. Byl to pátek 13.6.!

Přišli jsme domů a přiběhla sousedka a že prý máme u nich telefon, že dcera vyhrála auto. Ha ha ha. To je vtip né? Na nic jiného jsem se nezmohla. V tu chvíli se za ní vynořil policista, že nás hledají z nějaké soutěže a že dcara vyhrála auto. Hned jsem běžela k telefonu a fakt! Zítra přijeďte do Brna - dcera vyhrála auto v soutěži kde namalovala krásné auto. Co teď - be zauta, bez místenek se tam nedostanem. Tak pro nás přijeli. Byla to velkolepá show, kterou uváděl Poulíček a Jurinová. Zpívala Petra Janů, Kolář,.... Jenže my neměli ani řidičák a auto nám museli dovézt na podvalníku k rodičům, kde stálo do doby než si manžel udělal řidičák. V 18 letech jsme ho dceři mírně jeté předali.

A tím to nekončilo. Městký úřad vyhlásil "soutěž" o zadlužený byt 1+1. Donutila jsem dceru ať vyplní všechny papíry a přihlásí se - dluh že by jsme kdyžtak zaplatily. Vždyť losování bylo na její 19 narozeniny. A co myslíte jak to dopadlo? Vyhrála ho. My zaplatily 50 000,- a dcera bydlí.

A pak že je pátek třináctého nešťastný den!

blesksoft

Text nebyl redakcí upraven.

Vaše dcera má vážně kliku! Přejeme, ať se štěstí drží dál.

Měla jste i vy z pekla štěstí? Zachránila jste si čistě náhodou práci, čest, život, peníze, nebo jste se díky šťastným náhodám vymotala ze životní krize? Potkalo vás štěstí ve chvíli, kdy jste ho vůbec nečekala? Vyhrála jste v loterii, když jste zrovna neměla na zaplacení účtu? Potkala jste starého známého, když jste zrovna nejvíc potřebovala jeho pomoc? Zlomila jste si ruku a u lékaře potkala svou životní lásku? Utekla jste hrobníkovi z lopaty? Vyhrála jste v soutěži novou televizi den poté, co stará vypověděla službu? Máte na štěstí kliku, nebo se vám spíš vyhýbá?

A co děláte pro to, aby vás nějaké štěstí potkalo? Jdete mu vstříc, nebo čekáte, až přijde samo? Pomáháte si například sbíráním čtyřlístků? Napište nám svůj příběh o štěstí i vy!

Své příběhy nám posílejte na e-mail

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější samozřejmě čeká odměna.

Reklama