Tak tu máme pátek 13., milé čtenářky!

Trhněte si nohou! Doufám, že vám během dne pustí oko na punčoše! A zkysne mlíko v ledničce! Haha, nic lepšího si nezasloužíte, a basta.

Dobře, omlouvám se, hloupě žertuji. Jenže když už je dnešní téma o hádkách a nádavkem máme pátek 13., chtěl jsem vás nějak navnadit ku psaní. Pohádejte se třeba i se mnou! Jen tak z legrace. Ačkoli sám považuji pátek 13. za den šťastný, chápu, že to většina lidí má jinak, takže mi to koukejte vytmavit!

Ale to jsem odbočil, tedy zpátky k tématu... Nesrovnalosti ve vztahu občas přijdou. I když jste si navzájem ideální a zapadáte do sebe s partnerem jako ozubená kolečka hodinového strojku, dlouhým soužitím se mohou nakupit problémy. A pak přijde spor. Jak ale takové spory řešíte?

Dnešním tématem jsou hádky. Hádáte se podle mustru „Itálie", racionálně diskutujete, nebo se raději nehádáte a zametáte své pocity a křivdy pod koberec? Pište mi své odpovědi! Otázka zní...

  • ... Jak se hádáte?

Nezají má mě ale pouhá jednoslovná odpověď, k té se budete moci vyjádřit dnes v anketě. Abyste měla šanci, získat krásný dárek, musíte mi o vašich domácích hádkách napsat víc! Alespoň jeden středně dlouhý (asi jako tento) odstavec. Můžete třeba popsat nějakou vaši hádku, důvody, proč vznikla, vyplakat se z křivd... můžete odpovědět na rozšiřující otázky: Hádat se ve vztahu, nebo nehádat? Může hádku nahradit racionální diskuze, nebo ne? Vyplácí se, schovávat pocity a křivdy pod pokličku? ...

A můžete to vzít i s nadsázkou a vtipem, abychom dnes nebyli pořád jen vážní!

Příspěvky posílejte na...

Co můžete získat?

Na uklidnění po hádkách jistě zabere dobrý čaj. Jednu z vás proto odměním jahodovým čajem LONDON Fruit & Herb, ke kterému přidá sklenici vynikajícího včelího medu!

lupa

Reklama