I když celý dnešek patří už škole a školákům, my se ještě vrátíme k prázdninám. Dlužím vám správné odpovědi páteční soutěže, týkající se názvů dětských, prázdninových filmů.  

Ptala jsem se na názvy filmů a jména režisérů níže uvedených prázdninových filmů. V 99% jste odpovídaly správně! Gratuluji!

Tak už jen pro upřesnění.
Otázka na film číslo 1.

Napište přesný název rodinného / dětského filmu včetně režiséra (režisérky), odehrávajícího se na vesnici pod vrchem ……, v prostředí mezi hřbitovem a koňmi z JZD. Druhou hlavní dětskou – zápornou - roli si zde zahrál dnešní známý moderátor úspěšné Show na Primě.
Správná odpověď: Lišáci, Myšáci a Šibeničák – režisérka Věra Plívová- Šimková

Otázka na film číslo 2.

Napište přesný název rodinného / dětského filmu, včetně režiséra (režisérky), který se odehrával převážně v prostředí zříceniny hradu, který si děti opravovaly. Hlavní dětskou roli si zde zahrála herečka, která zemřela v pouhých 41 letech na rakovinu.
Správná odpověď:  Ať žijí duchové! – režisér Oldřich Lipský

Otázka na film číslo 3.

Napište přesný název úspěšného slovenského hudebního filmu pro mládež, včetně režiséra (režisérky), který se dočkal ještě dvojího pokračování a který provází celým dějem písničky od skupiny Elán. Také zde hrají velkou roli krásné dlouhé vlasy hlavní představitelky. Otázka se týká pouze prvního dílu.
Správná odpověď: Fontána pre Zuzanu – režisér Dušan Rapoš

Otázka na film číslo 4.

Napište přesný název rodinného / dětského filmu včetně režiséra (režisérky), v němž dostal malou roli i šoumen a zpěvák, chodící převážně ve žluté barvě.
Správná odpověď: Jak se krotí krokodýli – režisérka Marie Poledňáková

___________________________

Všem čtenářkám, které odpověděly správně, GRATULUJI,
dostávají se do závěrečného slosování o kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

l

A těm, kterým to tentokrát nevyšlo, vzkazuji:Nebuďte smutné, když nejde o život, jde o ... ... dobrý pocit ze soutěžení. Příště to vyjde! „
Pěkný den
Saša

Reklama