Bulvár

Páté výročí slaví Palác Flóra s diamantem


Palác Flóra oslaví již  páté výročí své existence. Hlavní program probíhá již od 17. dubna do 6. května. Pro návštěvníky bude kromě jiného přichystána módní a hudební show i již tradiční hlasování o nejoblíbenější obchod Paláce Flóra. Pro milovníky krásných šperků i znalce všeho cenného bude v prostorách této nákupní galerie vystaven po dobu jednoho týdne exkluzivní šperk – diamant v hodnotě okolo patnácti milionů dolarů.

17. dubna proběhne úvodní zahajovací show, kterou budou návštěvníky provádět známé osobnosti jako například Mahulena Bočanová a Iva Kubelková či kapela Tam-Tam Orchestra. Ta svými exotickými rytmy roztančí návštěvníky Paláce Flóra.

Palác Flóra zahájil 17. dubna třítýdenní maratón oslav svých pátých narozenin. Uvnitř nákupní galerie budou pro návštěvníky připraveny různé akce v podobě módních, kadeřnických a hudebních show, kterými budou provázet známé tváře ze světa showbyznysu. Velkým lákadlem bude také expozice jednoho z nejdražších diamantů s  81 karáty, jenž bude do Paláce Flóra dovezen z New Yorku. Po dobu jednoho týdne jej budou moci návštěvníci vidět ve třetím patře této nákupní galerie. 

 

„Jedná se o naše první kulaté výročí, proto chceme oslavovat netradičně. Rozhodli jsme se pro něco tak exkluzivního, jako je vystavení diamantu v hodnotě 15 milionů dolarů, který bude dovezen z New Yorku,“ uvádí Šárka Bušková, marketingová ředitelka Paláce Flóra.

 

Pozor soutěž!

Stejně jako v předchozích letech, proběhne i letos soutěž o nejoblíbenější obchod Paláce Flóra. Návštěvníci svůj oblíbený obchod označí pomocí samolepek ve tvaru diamantu. Tu můžete získat od hostesek přímo v prostorách Paláce Flóra před hlavním vchodem a v jeho okolí. Hlasovací lístek bude obsahovat také soutěžní kupon, který budou zákazníci Paláce Flóra vhazovat do sběrného boxu u hlavní recepce. Hlavní výhrou budou nákupní šeky v hodnotě 50 000,- Kč a mnoho dalších hodnotných cen.

 

V průběhu oslav bude přímo v nákupní galerii probíhat také tzv. „módní policie“, při níž budou návštěvníci foceni profesionálním fotografem a jejich fotky budou poté umístěny na webových stránkách Paláce Flóra. Zde proběhne hlasování o nejlepší outfit a vítěz si opět odnese hodnotné ceny

   
25.04.2008 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Vivian [*]

  Deafina: ;

  superkarma: 0 27.04.2008, 17:23:38
 2. avatar
  [5] Deafina [*]

  ;

  superkarma: 0 27.04.2008, 08:32:40
 3. avatar
  [4] Vivian [*]

  Evikus: ;;

  superkarma: 0 25.04.2008, 16:14:51
 4. avatar
  [3] Evikus [*]

  ;;;;

  superkarma: 0 25.04.2008, 06:52:49
 5. avatar
  [2] Vivian [*]

  ;;

  superkarma: 0 25.04.2008, 00:22:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme