Síla znamení, ať už jakéhokoli zvířetníku, je pro některé lidi rozhodující v mnoha životních krocích. Míla (31) byla zhrzená při hledání partnera, nakonec ho ale díky čínskému horoskopu našla. Dnes se budeme bavit právě o osudových horoskopech.

Protože téma dne je tentokrát zaměřené na partnerské horoskopy, poprosil jsem svou kamarádku Mílu, o které vím, že svému muži dala šanci právě díky horoskopu, aby mi napsala pár řádků...

horoscope

Potvrdil mi ho horoskop

Celý život jsem se ve vztazích strašně trápila. Prošla jsem si několika partnerstvími, ale každé dopadlo vždy tak neslavně, až jsem začala o sobě vážně pochybovat: Asi se pro vztahy prostě nehodím. Snad jsem vážně tak špatná, jak mi všichni mí partneři při rozchodu říkali. Snad vážně neumím žít v páru a jsem odsouzena k samotě a spoustě koček v malém bytě.

Pokoušela jsem se své vztahy všemožně rekapitulovat, hledat své chyby a poučit se z nich. Najít nějaká vodítka, podle kterých si vybírám vždy nevhodný protějšek. Něco, co všechny mé známosti spojuje a nový partner by to tím pádem neměl mít. Ale ať už jsem na to šla přes Freuda, přes selský rozum, nebo rady rodiny a přátel, k žádnému užitečnému výsledku jsem nedospěla.

Dostala jsem se dokonce do takového stavu, kdy jsem na hledání jakéhokoli vztahu naprosto rezignovala a všechny potenciální zájemce jsem od sebe raději zavčasu odehnala.

Několikrát jsem s tím byla i u psychologa, ale to byla vyloženě jen ztráta peněz a taky mých nervů.

Vše se změnilo jedním vánočním dárkem, jímž byla kniha o čínském horoskopu. Ačkoli jsem se do té doby o ezoteriku nijak zvláště nezajímala, tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem a doslova mě nadchla. Okamžitě jsem si v knihovně na toto téma napůjčovala asi devět dalších knížek a zhltala je všechny za několik málo dnů.

A teprve v nich to bylo. Odpověď na mou otázku: „Kde jen dělám při výběru partnerů chybu?“ Všichni mí dřívější milí, byli totiž ke mně ve vztahu pán-sluha, a to z jedné i druhé strany. A takové partnerství zkrátka nikdy nemůže fungovat, i kdyby se oba stavěli na uši.

Tohle zjištění pro mě bylo nesmírně osvobozující. Konečně ze mě spadly veškeré pochybnosti a obavy a já se znovu cítila připravená na nový vztah, tentokrát však již s cennou informací v kapse.

A když je člověk skutečně naladěn na nalezení protějšku a má doširoka otevřenou náruč, láska na sebe nenechá dlouho čekat. A tak i mě přišel brzy do cesty můj dokonalý protějšek. Úplně jiný než všichni mí předchozí partneři a dle čínského partnerského horoskopu (který jsem si nechala vypracovat už po prvním rande) naprosto ideální.

Jasně, že jsem nedala jen na horoskop. Ačkoli to byla láska na první pohled, dala jsem si se vzájemným poznáváním a oťukáváním pěkně na čas, ale vše se mi několikanásobně vyplatilo. Teď jsem už pět let šťastně vdaná, mám nádherného tříletého syna, kterému se brzy narodí sourozenec. Jasně, možná bych Pavla potkala i bez horoskopu a snad bych ho od sebe tehdy ani neodehnala, ale jistá si tím být nemůžu. Hlavně, ať už je to tak nebo tak, jsem teď neskonale šťastná a o to přeci jde!

Míla

Téma dne 20. 9. 2013: Osudové (partnerské) horoskopy

  • Věříte horoskopům?
  • Jak si podle partnerského horoskopu máte se svým protějškem sednout?
  • Pomohl vám horoskop při výběru partnera?

Své odpovědi na mé otázky posílejte formou příběhu nejpozdejí 20. 9. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Na jednu čtenářku tu za příspěvek čeká pěkný DVD dárek, totiž dvě videa věštce Stanleyho Bradleye (doufám, že se to jeho jméno takhle skloňuje), konkrétně Dům vytahů a Pokladnice schopností a energie. Tak hurá na to!

K získání dárku bude kromě příspěvku potřeba ještě splnit jednu malou podmínku. Jakou? To vám prozradím v novince 20. 9. 2013 v 8.30 hodin.

Mimochodem, povšiměte si, že naše redakční vědma oživuje rubriku Horoskopy (klikni)!

bradleybradley

Reklama