.

Partnerem soutěže je značka Oreo a její zábavný rituál Otoč, olízni a omlékuj!

Partnerem soutěže je značka Oreo a její zábavný rituál Otoč, olízni a omlékuj!

 • Organizátorem soutěže je společnost Žena-in s.r.o., se sídlem Gorazdova 10, 120 00 Praha 2, IČ: 27425533
 • Soutěž trvá od 4. 4.2012 do 10.5.2012
 • Soutěžním úkolem bude napsat příběh, vyznání, vzpomínku – co pro vás znamená váš rodinný rituál, popište jeden či více rituálů, které zažíváte, co pro vás znamenají.
 • Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba s trvalým bydlištěm v České republice nebo Slovenské republice starší 15-ti let, která splní podmínky účasti v soutěži. Osoby mladší 18 let se mohou soutěžit zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce.
 • Každý soutěžící může zaslat pouze jeden soutěžní text
 • Příběh vložíte do soutěžní stránky - ZDE
 • Texty budou vyhodnoceny do 16.5. 2012 a vítězné texty budou uveřejněny ve článku dne 20.5.2012. Výhercům přijde oznamovací email o výhře, na adresu, kterou mají uvedenou v registračním formuláři
 • Výběr výherců: vyhraje příběh, který poutavě popíše rodinný rituál (může jich být i více). Kvalitu a obsah bude posuzovat redakce Žena-in.
 • Nezapomeňte, že pokud se chcete zapojit do soutěže, musíte být zaregistrována na www.zena-in.cz a přihlášena – pak můžete vložit soutěžní příspěvek. Registrace zde: http://zena-in.cz/registrace.php
 • Výhry: 

  1.-3.  cena: balíček se sušenkami Oreo v hodnotě 500,- Kč a dvě knížky pro děti od nakladatelství Knižní klub (O dětech a zvířátkách  v hodnotě 149,- Kč a Nejpodivuhodnější objevitelské výpravy všech dob podle Koumáků v hodnotě  214,-) Rodinná vstupenka do Aquapalace Čestlice (2 dospělí a 2 děti) v hodnotě 1075,- Kč

  4.-5. cena: balíček se sušenkami Oreo v hodnotě 150,- Kč a dvě knížky pro děti od nakladatelství Knižní klub (O dětech a zvířátkách  v hodnotě 149,- Kč a Nejpodivuhodnější objevitelské výpravy všech dob podle Koumáků v hodnotě  214,-)

  6.- 20. cena: balíček se sušenkami Oreo v hodnotě 150,- Kč

 • Vzhledem k hodnotě výher tyto výhry nepodléhají dani z příjmů. Výhry – sušenky Oreo v celkové hodnotě 4050,- CZK věnuje jako reklamní předměty firma Kraft Foods CR s.r.o, ostatní výhry: Rodinné vstupenky do Aquapalace Čestlice v hodnotě 3225,- CZK a knihy pro děti v hodnotě 1089,- CZK věnuje redakce Žena-in s.r.o. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora soutěže a osoby jim blízké podle § 116 občanského zákoníku. V případě, že se některá z těchto osob stane výhercem v soutěži, výhra nebude předána.
 • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo jakýchkoliv organizačních změn, jakož i právo změny / zásahu do pravidel soutěže a dále právo soutěž ukončit bez náhrady, a to kdykoliv v průběhu trvání soutěže.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit uvedené výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Vyobrazení výher na všech materiálech je pouze ilustrativní.
 • Výhry není možné vymáhat soudní cestou. Výhry není možno nárokovat v alternativní podobě.
 • Výhry, které nebude možno z jakýchkoliv důvodů předat příslušným výhercům, propadají ve prospěch pořadatele soutěže.

Ochrana osobních údajů:

Vložení soutěžního textu je možné pouze po registraci na www.zena-in.cz . Vyplněním registrace na www.zena-in.cz vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s poskytnutím osobních údajů společnosti Žena-in s.r.o., se sídlem Gorazdova 10, 120 00 Praha 2, IČ: 27425533, jako správci za účelem vyhodnocení soutěže a předání výhry či pro marketingové účely tj. obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 1 roku od poskytnutí souhlasu. Správce shromažďuje osobní údaje v rozsahu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů stejně jako v souladu s právními předpisy České republiky upravujícími nakládání s osobními údaji v informačních systémech. Soutěžící bere na vědomí, že má práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv odvolat na adrese organizátora soutěže, a prohlašuje, že všechny údaje nahlásil pravdivě. Soutěžící uděluje tento souhlas bezplatně.

   
02.04.2012 - Oreo - autor: Lukáš Čejka