Diskuze

Partner mě přestal naprosto přitahovat

Jsem s partnerem půl roku, je mu 24, vše bylo super, byla jsem šťastná, ale najednou jako by mi v hlavě přeskočilo a začla jsem na něj být hrozně nepříjemná, protivná, nechtěla jsem ho vidět, nechci, aby na mě sahal a vůbec to nechápu, kde se ve mě vzala ta "nenávist". Partner je moc hodný, pozorný, pořád se máme o čem bavit, opravdu si rozumíme, shodnem se ve většině názorů, udělal by pro mě cokoliv, umí vydělat peníze, má vlastní domácnost, umí se o sebe postarat, vaří, uklízí, ale najednou s ním vůbec nechci být a nevím, čím to je. Jedna z věcí je určitě ta, že je v našem vztahu málo "chlap", všechno je po mým, nikdy si nedupne, nikdy mi nic neřekne na moje nálady a já k němu necítím žádný respekt. Přitom je to super chlap a vím, že by se o mě dokázal v budoucnu postarat, ale vzpomínám na tu "bláznivou" zamilovanost s bývalým partnerem, která mi neuvěřitelně chybí. Máte někdo podobné zkušenosti? Mám se s ním rozejít nebo myslíte, že to přejde?

10.09.2015 - Partnerské vztahy - autor: lucie.nov

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [4] Mola [*]

  My jsme si zavedli fantazii do sexu a probrali jsme si naše skryté touhy a zase to začalo u nás jistřit. Kořeníme sex pomůckami a je to věc!

  superkarma: 0 21.07.2016, 17:25:35
 2. [3] Katerinka_R [*]

  To se v mládí stává a asi je to normální. Ale to neznamená, že by s tím člověk neměl zkoušet bojovat.

  Mně musí můj chlap vonět, musí na něj být hezký pohled a musím mít pocit, že mě ochrání. Když něco z toho přestane platit, je to samozřejmě hned stav nouze a záleží hodně na tom, jak si ho vážím pro jiné věci...

  superkarma: 0 03.05.2016, 11:03:27
 3. [2] Mola [*]

  Ahojky, k tomu bych řekla, že je potřeba zavzpomínat, proč jsi ho začala vlastně milovat, čeho sis na něm vážila a co tam teď chybí. Někdy pomůže i okořenit Vaše rutiny při milování nějakou pomůckou nebo přijít s lubrikačním gelem. Třeba Vás to začne opět bavit a přijdete na novou cestu při poznávání dosud nepoznaného...

  superkarma: 0 12.04.2016, 13:21:31
 4. [1] Holčina [*]

  A nezačala sibrát nově antioncepci, nebo nezměnila?

  Jinak já bych to nelámala přes koleno, ne vždy vše musí být založeno jen na vášni. Někdy jsou tyhle vztahy naopak lepší.

  Možná bych si s ním zkusila promluvit o tom, ať je trochu průbojnější, nebo i bych ho do toho vmanévrovala a ěkdy to nechala na něm. prostě si nedupej a ať rozhodne.

  Nicméně jestli Tě přitahoval předtím může to být jen dočasné. Možná bych třeba si udělal nějaký oddělený výlet, aby se Ti třeba zastesklo a pak to uvidíš jinak.

  A pak bych zusila nějakou společnou romantiku, kteráv tobě něco probudí (romantický víkend, dovolená, noční procházka, vvýřivka...pryč ze stereotypu)

  Ta přitažlivost tam byla a můžeš ji zase vnímat...určitě bych se s ním hned nerozcházele. protože jinak jse vše v pořádku a myslim, že bys toho litovala. Dej tomu čas.

  superkarma: 0 13.03.2016, 18:55:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Vztahy a sex

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme