Žehlení patří mezi domácí práce, které řada žen miluje a další skupina je nemá ráda. Ať je to jak chce, máme oblečení, které si bez vyžehlení nevezmeme na sebe, tudíž žehlit musíme. Díky stále vychytanějším žehličkám a parním generátorům je ale žehlení sále lehčí a dokonalejší. Šetří nám tak sílu a čas, prádlo vypadá dokonale po jednom přejetí, rozhodně to není dřina, jakou zažívaly naše babičky.

Do žehličky už dávno nedáváme žhavé uhlíky a prádlo předem nekropíme vodou, aby se lépe žehlilo. To všechno za nás dnes zajišťuje žehlička s parním generátorem, která se kromě žehlení stará o napařování, pečuje sama o sebe a zajišťuje naše maximální pohodlí a bezpečnost díky systému zamykání, unikátnímu automatickému navíjení kabelu, patentovanému systému uschování parní hadice a automatickému vypnutí po 8 minutách nečinnosti. Žehlení bude trvat nejkratší možnou dobu, bude bezpečné a snadné.

Tefal

Používání parního generátoru vám usnadní žehlení, je to úspora času, který můžete věnovat sobě a své rodině. Parní generátory jsou vysoce výkonné žehlící systémy vytvářející velké množství vysokotlaké páry, díky níž je žehlení snadnější a rychlejší. Parní generátor Tefal Pro Express Total Plus 62 přináší extrémně rychlé a účinné žehlení s ještě dokonalejšími parametry a s nejvyšším parním rázem ve své třídě.

Chceme vám představit Parní generátor Tefal Pro Express Total Plus 62. Jaké má tento parní generátor skvělé vlastnosti?

  • Samočistící deska Gliss Protect Autoclean, Anti-calc systém
  • Variabilní pára až 120 g/min, turbo pára až 430 g/min
  • Tlak páry 6,5 barů
  • Extra velká odnímatelná nádržka na vodu 1,6 l
  • 3 přednastavené programy: jemné, normální, džíny
  • Easycord systém – automatické navíjení kabelu
  • Power zóna pro vývod páry pouze ve špičce
  • Lock systém pro uchycení žehličky na generátoru a přenášení
  • Kontrolka připravenosti k provozu, kontrolka odvápnění, kontrolka prázdné nádržky

„Jsem elegantní a pečuji o sebe“

Tato žehlička se postará nejen o vaše prádlo, ale i o sebe. Nový vylepšený systém Anti-calc zajistí až dvakrát účinnější odvápňování, takže odstraní i ty nejmenší usazeniny, které jsou shromažďovány v kolektoru bojleru. Patentovaná samočisticí deska Gliss Protect Autoclean s paladiem zajistí dokonalou kluzkost žehlicí plochy, takže už nebudete před žehlením muset posilovat všechny svaly. Unikátní katalytická reakce odstraňuje mikrovlákna předtím, než se přichytí k žehlicí ploše, čímž přispívá ke stálé kluznosti a udržuje žehlicí plochu čistou.

Tefal

„Nezdržuji vás od radostí starostmi“

Unikátní parní generátor vyprodukuje až 120 gramů páry za minutu, v případě turbopáry až 430 gramů za minutu, což je úctyhodný výkon.Takovýmto množstvím vody ve formě páry dokonale zvlhčíte jakékoli prádlo a žehlení tak bude snazší a rychlejší. Všechno, co žehlička umí, vám pomůže rychleji dožehlit a věnovat se příjemnějším činnostem, jako jsou například odpočinek, výlet nebo čtení detektivek: žehlicí plocha je udržována co nejvíce kluzká, aby žehlení nebylo namáhavé, vysokotlaká pára zvlhčuje prádlo do hloubky a připravuje ho na odstranění i těch nejmenších záhybů. Parní generátor je připraven nabídnout tři typy přednastaveného programu pro nejlepší výsledky dle druhu oděvu.

„Mám easycord s power zónou, vyzkoušejte mne“

Díky extra úzké špičce, která je navíc vybavena power zónou, vyžehlíte bez problémů i hůře dostupná místa, jako jsou například okolí knoflíčků na manželových košilích, manžety nebo záhyby na vašich skládaných sukních. Budete tedy žehlit přesně to, co zrovna potřebujete, tak, abyste každou plochu žehlili jen jednou a nepřidělávali si tak zbytečně práci. Už nemusíte prádlo mordovat, budete se s ním mazlit. A pokud máte před sebou větší hromadu prádla na žehlení, nezoufejte, nyní ho vyžehlíte na jeden zátah díky objemné nádržce na vodu, která pojme až 1,6 litru.

Více na www.tefal.cz

Nebo přímo u prodejců:

Jak se vám tento parní generátor Tefal Pro Express Total Plus 62 líbí? Chcete si ho vyzkoušet? Pak máte tuto možnost na setkání se čtenářkami, které plánujeme již v pondělí 23. 11. 2015 v Praze.

Reklama