Těsně před svátky proběhla v showroomu firmy De Longhi krásná akce pro naše čtenářky. V předvánoční náladě jsme měly se čtenářkami možnost vyzkoušet zajímavé pomocníky pro pomoc v domácnosti. Naším hlavním partnerem byl parní generátor Braun s novinkou – revolučními kompaktními parními generátory z řady CareStyle 5.

 

Protože žehlení patří k činnosti, která je většinou nutná, ale nemáme ji až tak v lásce, je skvělé najít dobrého pomocníka. Jestliže žehlíte velké množství prádla nebo jen manželovi košile, stejně strávíte s žehlením určitý čas. Proč si ale práci neulehčit? Vyměnit klasickou žehličku za parní generátor? Jaký je mezi nimi rozdíl a co parní generátor umí? To jsme vyzkoušely se čtenářkami minulé úterý.

Po tom, co jsme se dozvěděly, jak parní generátor funguje a jaké má benefity jsme si ho mohly vzít do ruky a vše si názorně při žehlení vyzkoušet. Jaké byly naše dojmy?

  • „Je to skvělý pomocník, síla páry je skvělá..“
  • „…opravdu se s ním žehlí lépe, s mojí starou napařovačkou se to nedá vůbec srovnat…“
  • „Tak nevím, přála jsem si k Ježíšku kuchyňského robota a teď ho asi vyměním za parní generátor.“
  • „Mám tři děti a žehlím neustále, tenhle parní generátor by byl skvělý!“
  • „je to určitě o zkušenosti. Jakmile máte parní generátor v ruce a vyzkoušíte, víte přesně, jak žehlí..“
U parního generátoru Braun z řady CareStyle 5 nemusíte nastavovat teplotu – technologie iCare se o všechno postará a nastaví jednu perfektní teplotu pro všechny druhy látek. Takže vyžehlíte i odolné materiály jako je bavlna nebo džínovina a zároveň není možné žádnou látku připálit!

Podívejte se na fotografie a na video, jak jsme si testování užily.

Více najdete na těchto stránkách - klikněte ZDE

Čtěte také náš další článek

Reklama