Bulvár

Paris Hilton: Je Benji konečně ten pravý?

LOS ANGELES  - Dědička hotelového impéria Paris Hiltonová (27) se poprvé ve svém životě cítí opravdu klidná a spokojená. Před třemi měsíci totiž našla lásku svého života v hudebníkovi rockové skupiny Good Charlotte, Benji Maddenovi. Věří, že nezkrotný rocker je ten pravý a touží si ho vzít.

"Benji je první muž v mém životě, u kterého jsem si stoprocentně jistá, že s ním chci strávit zbytek života. Dokonale si ve všem rozumíme a ve všem se doplňujeme," vyznala se Paris s tím, že spolu již probírali i detaily svatby.

"Chtěli bychom se vzít tak do dvou let. Představujeme si pohádkovou svatbu v bílém se spoustou hostů. Já bych na sobě ráda měla róbu od Dolce a Gabbana," prozradila dědička, která v Benjim vidí svou druhou polovinu.
"Benji je mé druhé já. Nikdy by mi neublížil. Miluje mě a ve všem mě podporuje",  rozplývala se Paris, jejíž snoubenec je dvojčetem Joela Maddena, který žije s její nejlepší kamarádkou Nicole Ritchieovou.Poznámka redakce: Foto je čistě ilustrační, se svatbou Paris nemá nic společného 


 

 

   
19.05.2008 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Vivian [*]

  wich:

  superkarma: 0 19.05.2008, 21:32:28
 2. avatar
  [3] wich [*]

  Ach Bože... Co furt mají lidi potřebu řešit... Trapní bulvární novináři otravujou lidi až ke zranění, někdo píše, že je štětka o někom, koho ani nezná, další zase závidí nebo si léčí komplexy... Což takhle si najít nějaký koníček?

  superkarma: 0 19.05.2008, 21:14:57
 3. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  Koukám, že se jí už bradička zahojila

  superkarma: 0 19.05.2008, 16:52:57
 4. [1] gentiana [*]

  Slečna štětka nezdědí žádní hotelové impérium, jejím rodičům patří asi tři procenta společnosti.

  superkarma: 0 19.05.2008, 15:12:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme