Parfémy jsou pro ženy nepostradatelným společníkem každodenní života a neodmyslitelně k nám patří. Díky krásné vůni nám ihned stoupne sebevědomí minimálně o jeden stupeň výše. Také proto většina z nás jich vlastní hned několik a málokdy si pořídí něco jiného, než na co jsou zvyklé. My jsme si proto připravili redakční testování hned šesti nádherných vůní, které vám můžeme doporučit.

Vendula Kubalíková

mary Kay parfemMary Kay® Forever Orchid™ Toaletní voda, 50 ml, cena 750 Kč

 

Můj lehce hormony poblázněný nos si vybral parfém s názvem Forever Orchid. 

Našla jsem si, že je ideální pro inspirativní ženu, která má ráda čisté, svěží vůně. Jestli jsem inspirativní žena, posoudí jiní, ale čisté, svěží vůně mám ráda. Používám je ráno a během dne. Na večer pak šahám po rafinovanějších parfémech. Toaletní voda Forever Orchid od Mary Kay spojuje purpurovou orchidej a krémovou vanilku. Je jemná, ale rozhodně nečekejte jednoduchou květinovou vůni. Má v sobě totiž i jistou energii, ne-li přímo vášeň. Určitě stojí za vyzkoušení.

Julie Hájková

Cityscape™ Parfémová voda, 50 ml, cena 1 390 Kč

mkcs

U téhle vůně se zkrátka nemůžete rozhodnout. Když k ní přivoníte a zavřete oči, je to jako bystě šli kolem záhonu nejrůznějších květin na jedné straně a tržnice s čerstvým ovocem na straně druhé. Jenže během chvilky ji „okoření“ vůně jiná. Identifikovala jsem ji až po přečtení složení. V něm jsem se dočetla, že spodní tóny parfémové vody tvoří nejen švestka či madagaskarské vanilkové lusky, ale také santalové dřevo, ambra či andělika. Skvěle tak doplňují květinové esence pivoňky, florentského kosatce, orchidejí či pomerančového květu ve středních tónech. Horní tóny vůně pak tvoří fialka doplněná ovocnými vůněmi červeného rybízu, meruňky a bergamotu. Kromě nich byste měli cítit také růžový pepř.

Vůně se na ruce po chvíli zjemní a působí velmi elegantně.

Klára Tichá

sdMary Kay® Simply Cotton® Toaletní voda, 50 ml, cena 750 Kč

Testovala jsem jemnou toaletní vůni Mary Kay® Simply Cotton®. Je to příjemná nenápadná vůně, která je ale i přesto originální. Ideálně se hodí na denní nošení. Vůně je inspirovaná krásou čisté bavlny s dotykem oroseného lotosu.

Kristina Vodičková

parfémyMary Kay® Bella Belara®, parfemovaná voda, 50 ml, 1 090 Kč

Na testování se ke mně dostala tato krásná ovocně-květinová vůně, která je velice svěží a přitom lehce pudrová. Myslím si, že je ideální volbou na zimu, protože i když ji na sobě v mrazu nemusíte cítit, tak jakmile vejdete do vyhřátého prostoru, tak se vůně znovu rozvoní. Tím bych ráda řekla, že vydrží opravdu dlouho a to jsem ji zkoušela v den, který byl jen o přebíhání z místa na místo a po celém dni shonu jsem si sedla v divadle a podivovala se, co to kolem stále tak voní. A ona vůně z rána. :))

Na první přivonění jde o velmi romantickou a něžnou vůni, ale po čase se rozvoní do smyslné a ženské vůně právě s nádechem do pudrova. Je velice osobitá, takže se hodí opravdu ženám, které mají rády květiny, které zde převládají. Hodí se jak na denní, tak i večerní nošení - rozhodně osloví i vaše okolí.

Markéta Škaldová

dsMary Kay® Belara®, parfemovaná voda, 50 ml, 1 090 Kč

Jako každá žena miluju různé parfémy, protože zastávám názor, že dáma by měla krásné vonět. S Mary Kay parfémy nemám velkou zkušenost, jen jednou jsem od nich měla toaletku, která ale opravdu nádherně voněla. To si pamatuji dodnes. Nyní se m i do rukou dostal parfém s názvem Belara. Tato parfémová voda je perfektně vyvážená, jemná vůně s povzbuzující směsí svěžích květinových a jemných teplých tónů. Velmi příjemně na mě zapůsobila. Jedná se o decentní parfém, který je velmi ženský a hodí se podle mého soudu pro všechny ženy. Tím, že vůně je květinová, nosila bych ji spíše v jarních a letních měsících. Je ale faktem, že v zimě ve vás probudí ten krásný pocit a představu teplých slunečních dní, což je v pochmurném počasí k nezaplacení. je to vlastně takové voňavé antidepresivum :-). Navíc jistě bude i skvělým dárkem, protože každé ženě tento parfém bude vonět a bude z něj mít velkou radost, stejně jako já.

Reklama