Řasenka Hypnôse se stala symbolem značky Lancôme a synonymem pro velký objem řas.

Hypnôse Doll Eyes se vkrádá do dívčích snů, aby v nich znovu objevila krásu řas - oddělených, hustých, prodloužených a jakoby obalených v „nylonovém“ lesku - jsou tu pravé panenkovské řasy! Díky perfektnímu kartáčku a novému složení dokáže Hypnôse Doll Eyes dodržet slib: vaše oči budou opravdu božsky velké.

EXLUZIVNĚ: Index krásných očí OD LANCÔME

Hypnôse Doll Eyes

Značka Lancôme dál potvrzuje svou pozici experta na typologii řas.

Laboratoře Lancôme provedly mezinárodní výzkum, na jehož základě byl sestaven Index krásných očí. Podle kritérií stanovených kvalitativní studií hodnotilo 1965 žen z celého světa své řasy, které jsou velmi důležité pro výsledný efekt krásných očí. Barva, natočení, hustota, délka i souměrnost se ukázaly jako základní předpoklady pro krásné oči.

Podrobnější analýza této studie pomohla odhalit fakt, že některá kritéria Indexu krásných očí jsou pro všechny ženy společná, některá se liší podle etnických specifik, jako například zdravé řasy u Evropanek, Asiatek i Afričanek. Po nanesení řasenky Hypnôse Doll Eyes bylo u 36% žen konstatováno zlepšení jejich Indexu krásných očí*.

*Vyhodnocení výsledků klinicky testovaných na 40 ženách: natočení, hustota, délka, sila a souměrnost ras.

Hluboký POHLED

Lancôme objevil postup, jak změřit vliv krásných řas na hloubku pohledu.

Po nanesení řasenky Hypnôse Doll Eyes analýza fotografií umožnila vypočítat prohloubení pohledu po nalíčení řas. Efekt hlubokého pohledu se zvýšil o 35%*.

Hypnôse Doll Eyes se tak stává nepostradatelnou pomůckou pro look s „panenkovskými řasami“ a hlubokým pohledem.

* Doplňující test na 28 ženách.

TAKOVÁ TECHNOLOGIE, že nebudete věřit VLASTNÍM OČÍM.
I-KONICKÝ KARTÁČEK

Laboratoře Lancôme pracovaly téměř 7 let, aby vyvinuly tento dokonalý, třemi patenty chráněný kartáček.Hypnôse Doll Eyes

Čím je výjimečný? Kombinuje oddělovací schopnost nylonu s jemností kartáčku z elastomeru. Jeho tajemství spočívá v kónické hlavičce kartáčku vyrobeného z nylonu, která zachytí i ty nejkratší řasy ve vnějším koutku oka. Prodlouží je a vytvaruje tak, že vznikne linie dokonale oddělených řas.

Zvětšující efekt je poznat na první pohled, aniž by však řasy vypadaly „těžce“. Jedinečný efekt „falešných panenkovských řas“.

UNIKÁTNÍ složení LANCÔME

Tekutá a hladká textura formule „Fiber Shine“ je obohacena o nylon, který obalí řasu po řase jemným leskem. Spojuje v sobě měkké a tvrdé vosky. První dodávají objem, druhé zafixují natočené řasy.

A konečně „Ultrastretch“ komplex. Jeho základ tvoří prodlužující polymery pro okamžité zvětšení řas. Dokonalé!

PRVNÍ parfémovaná řasenka OD LANCÔME

Výsledný smyslný efekt vytvořený řasenkou Hypnôse Doll Eyes je možný díky jejímu jedinečnému složení.

To, co dělá z nanesení řasenky radostný zážitek, je speciální formule s hladkou texturou, ale také - a to vůbec poprvé - s hypoalergenní vůní. S vůní jemnou, ženskou a květinovou se špetkou čerstvé trávy.

NEODOLATELNÁ už jen svým DESIGNEM

Se svými vlnitými křivkami se obal Hypnôse Doll Eyes stává předmětem jednoznačné ženské touhy.

Zvláštní znaky? Stříbrné a růžové písmo v záplavě malých růží, emblematického květu značky Lancôme.

DOLL EYES look

Lancôme odkrývá tajemství hlubokého pohledu. K vytvoření Doll Eyes looku je potřeba Ombre Absolue Palette spolu s řasenkou Hypnôse Doll Eyes. Zapomenout se nesmí ale ani na legendární oční linky Liner Design.

DollEyes

Pro jemné, svěží nalíčení jsou nejvhodnější nečekané odstíny dívčí růžové. Ta tvoří základ tří nových stínů Ombre Absolue Palette, které jsou zabalené do luxusní krabičky se záplavou růžových kvítků, ve stejném designu jako je obal Hypnôse Doll Eyes.

Pro dosažení „panenkovského“ líčení ve stylu 60. let naneste řasenku od kořínků až ke konečkům a zvýrazněte vnější koutek oka pro hlubší pohled. Na horní víčko použijte Liner Design. Linka by se měla směrem k vnějšímu koutku rozšiřovat, líčení se tak podtrhne.

Nakonec pod dolními řasami udělejte u vnějšího koutku tři jemné linky, které vám rozjasní pohled a docílíte tak efektu panenkovských řas.

OMBRE ABSOLUE PALETTE

  • F90 Baby Nu
  • A85 Baby Glam
  • F95 Baby Romance

Žena Hypnôse Doll Eyes

Žena s lookem Hypnôse Baby Doll Eyes je známá nejen neuvěřitelně hlubokým pohledem, ale také ráda mění svůj výraz...

DollEyesElegantní a moderní panenka ukáže jediným mrknutím oka současnou podobu 60. let. Napůl bezstarostná, napůl rozpustilá svádí svým nekonečně hlubokým pohledem.

V geometrických, ostře řezaných kulisách fotí Mario Testino tři „Lancôme panenky“. Daria Werbowy, Arlenis Sosa a Elettra Wiedemann představují tři různé varianty líčení Doll Eyes ve stylu 60. let - sexy mini šaty a chlapecký sestřih. Jejich vzhled, a především jemnost a lehkost, v kampani zosobňují současnost v podání značky Lancôme. Současnost krásnou jako panenka!

Doporučené ceny

  • Řasenka Hypnôse Doll Eyes 870 Kč / 36 EUR
  • Ombre Absolue Palette 1 390 Kč / 55 EUR
Reklama