Bulvár

Pár postřehů ke Dni otevřených dveří

Dnes máme v redakci den otevřených dveří, nechodíte k nám, ale máte možnost pomocí našeho zvědavého redakčního fotoaparátu prozkoumat redakci. Kromě toho můžete pokládat i růžné otázky lidem, kteří se zrovna v redakci nachází. Více o tématu si přečtěte zde...

Zeptal jsem se včera redakčního týmu, jak se těší na den otevřených dveří a jakých otázek od vás, čtenářek, se bojí. Zde máte odpovědi...

Klára MilošováKlára Milošová (korektorka)

Těším se a ničeho se nebojím, protože den otevřených dveří mám ve své kanceláři, vzhledem k jejímu umístění, vlastně pořád. Jen mě asi nenavštíví takové množství lidí, jakému to umožníš ty zítra prostřednictvím fotoaparátu... teda: Co já si proboha vezmu na sebe??? :-)
Budu dělat, že jsem odvážná: Odpovím určitě na cokoli, co se týká práce v redakci... žádný bulvár ode mě ale nečekejte (opravdu nechápu, proč mi můj šéf přezdívá „redakční CIA").

evaEva Soukupová (redaktorka)

Jak se těším? Sakra, jak se těším? No netěším se! To jako chceš, abych se slušně oblékla, učesala, nalíčila a netvářila se celej den jako pitomec a uklidila si pracovní stůl pro případ, že bych se nachomýtla před objektiv? No budiž.
A otázky... Jo tak ještě otázkama mě budeš děsit? Rozhodně na sebe nenapráskám, že jsem kouřila trávu a psala si omluvenky na tělocvik. Nikdy nikomu neřeknu, že když se mi nechce ráno vstát, prostě nejdu do práce. Nikdy nenapráskám, že jsem jednou šla do práce ještě opilá, tahám si sem ženský a alkohol a o poradách si tajně hraju se svým tamagotchim. A taky na sebe v žádným případě neprozradím, že nosím kalhotky s komiksovými obrázky. Tak na tohle se mě, prosím, neptejte.

linda a lindaLinda Wimmerová (redaktorka)

Že bych si vzala volno? Abych řekla pravdu, nejsem z DOD úplně nadšená, ale co zmůžu. Takže hadr do ruky, vymést pavučinky, zamordovat hromadu prázdných krabic, odtemnit, zalejt kytky, učesat se, usmívat se, na nohy bačkůrky, k ruce nějaký předmět na obranu... bez klepání ke mně, Jakube, nechoď! :-)

Dana SvobodováDana Svobodová (redaktorka)

Pokud by se mě měly na něco zeptat? Určitě neodpovím na něco intimního, jinak záleží na otázce, a zda na ni budu vůbec odpověď znát.

Michaela KudláčkováMichaela Kudláčková (redaktorka)

Těšim se a ráno se maluju, takže nemám co skrývat. Hlavně jdu po jedné hodině dělat reportáž do blázince, tak doufám, že mě v redakci najdou před tím. Nemám strach z ničeho, kromě tmy. :-)

simiSimona Škodáková (redaktorka)

Těším se moc, od desíti máme několikahodinovou poradu, v jednu přijde slečna z PR a k tomu psaní a v pět musím do školy na třídní schůzky. Obávám se, aby se čtenářky nevyděsily.
To předem nevím, to uvidím až podle otázek. Má povaha je ale dost upřímná.

   
21.04.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Eva Soukupová [*]

  Eva_Fl — #4 Sml57 ale ještě se mě nikdo nezeptal

  superkarma: 0 21.04.2010, 14:41:59
 2. avatar
  [4] Eva_CZ [*]

  Sml30 Evka, ty jsi fakt dobrej rizek!Sml54

  1. na komentář reaguje Eva Soukupová — #5
  superkarma: 0 21.04.2010, 14:11:00
 3. [3] Pálivka [*]

  Milá redakce, těším se na návštěvu, je to docela dobrý nápad, nás provést vaším pracovištěm s fotoaparátem. Moc vás všechny zdravím a ať se vám i dnes všem dobře pracuje, i když na vás budou mířit čočky fotoaparátu.

  superkarma: 0 21.04.2010, 08:50:04
 4. avatar
  [2] maje [*]

  zdravím vás všechny a moc se na vás těšímSml59Sml58

  superkarma: 0 21.04.2010, 07:48:53
 5. [1] dadma [*]

  Takže milá redakce s chutí do toho!!!

  superkarma: 0 21.04.2010, 07:48:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme