Když už je dnes řeč o módních doplňcích, udělejte si polední pauzičku a při pojídání oběda, nebo polední svačinky si prohlédněte pár zajímavých kousků. Vybrala byste si?

kebelka

Crossbody Kabelka – Výrazná červená kabelka v indiánském stylu vás zaujme na první pohled a dotek svým kvalitním a originálním zpracováním a použitým materiálem. Je provedena v červené barvě, kterou doplňují bílé a hnědé detaily. Skvělá ke každodennímu nošení. Díky svému originálnímu barevnému provedení se stane zároveň krásným módním doplňkem.

kabelka

Doca hnědá kabelka – Tato decentní a velmi ženská kabelka se hodí jak na každodenní nošení, tak i do společnosti. Je provedena v kombinaci bílé a béžové barvy, kterou oživuje originální motiv. Můžete ji nosit v ruce nebo díky ramennímu popruhu pohodlně přes rameno.

kabelka

Doca Crossbody kabelka – Něžná kabelka, která se dá využít i jako elegantní psaníčko do ruky. Základní bílou barvu oživuje černá a červená. Uvnitř kabelky nechybí kapsička uzavíratelná zipem a kapsa na mobil nebo drobnosti. Na zadní straně kabelky je rovněž umístěna uzavíratelná kapsa se zipem.

Foto: modnidoplnky.cz

Reklama