Jsou zodpovědní, velmi všímaví, rozhodní, vynalézaví, dokáží udržet vztah, uvařit atd. Ale tak jednoduché to zase není. Přečtěte si zajímavě pojatý příspěvek na dnešní téma od čtenářky s nickem TanaM

Chválospěvy na muže. Jsou zodpovědní. Jsou velmi všímaví - otočí se za každou pěknou a krátkou sukní a dovedou rychle vyhodnotit i dobře vyvinuté prsní svaly u kolegyň v práci a propracovaná lýtka a stehna Vaší nejlepší kamarádky.

Jsou rozhodní - když se mají rozhodnout, tak se rozhodují vždy správným směrem, ale ve svůj prospěch. Nikdy nezatají peníze, které mají jako rezervu na dodržování pitného režimu. Povětšinou je to pár tisíc. Až na některé výjimky alias pán z Kocourkova ( odklon 16 miliónů aby nemusel dát pár miliónů manželce)

Když jsou nevěrní, tak si najdou tolik výmluv, že formát papíru A4 by mi nestačil na jejich výčet.(jsem na poště, jsem u kamaráda, kterému praskla voda v bytě, musel jsem se vrátit do práce, kolega zapomněl vypnout rychlovarnou konvici, zdržím se v práci, máme uzávěrku, mám poruchu na autě, praskla mi „kardanka u auta“, nebo přijede velký šéf z Německa...... a dalších tisíc variant výmluv)

Bože, to by jsem se rozepsala. Dokážou udržet vztah s kolegyní v práci i 8 let, aniž by o tom jeho spokojená rodina doma věděla. Docela to obdivuji. Dokážou se ve spokojenosti dívat v televizi na fotbal třeba do 4 do rána, když je Liga mistrů, ale když je požádáte o pomoc v domácnosti, vetšinou upadají do hlubokého kómatu až spánkového bezvědomí.

Když se rozhodnou, že VÁM udělají radost a uvaří VÁM třeba nedělní oběd, je to vždy velmi chutné a lahodné, ale spotřebují materiál, který přesáhne 2 měsíční rozpočty Vaší domácnosti.

Další pěknou vlastností můžu doopravdy je, že nejsou tak zákeřní jako ženy. Nepíšou anonymní, přiblblé dopisy, nestěžují si na malichernosti. Jsou praktičtí, pohotoví, a jsou součástí mého života.

Hezký den Tana M

Milá tano M, teď by mě docela zajímalo, jestli všechny výše uvedené vlastnosti patřily mužům obecně, nebo nějakému konkrétně

Co vy na to, milé ženy-in? Souhlasíte s touto chválou mužů? Chtěla byste takového mít doma? Nebo oceňujete jiné vlatsnosti? Které?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama