Magie

Panny milují zevnitř


Raný podzim je časem sklizně. Duch tohohle období se přenesl do povahy lidí v této době narozených. Panny jsou jaksi „hotové". Není v nich ta lehkost a teplo Lvů, protože slunce slábne. Nadcházející zima staví živočichy před vědomí odpovědnosti a pečlivé přípravy na přežití. Logicky nemůže Panna být skotačivý motýlek, který myslí jen na to, jak by si užil. Je především ZODPOVĚDNÁ.

Odpovědnost, schopnost plánování i umění hloubkové analýzy jsou u Panen pověstné. Je to člověk nohama na zemi. Panna má v záloze vždy několik verzí toho, co se může stát, a tyto scénáře jsou propracovány do nejmenšího detailu.

Chápání Panny se pohybuje většinou přísně na zemi. Co si nevyzkouší, tomu málokdy uvěří. Pokud ale přijme myšlenku za pravdivou, je ochotna ji nejen obhájit, ale i o ní přesvědčit takovými argumenty, že jen málokdo odolá. Panna není snílek, přesto dokáže mít ideály. V tomto případě ovšem zastává názor, že lépe laťku postupně zvyšovat než snít o neuskutečnitelné. Schopnost logického uvažování i technický talent je Pannám vlastní. Pokud si nevíte rady, na co je která vidlička, zeptejte se Panny. Panny mívají překrásné, výrazné oči.

Žena Panna – Je svědomitá, učenlivá, vytrvalá, starostlivá, pečlivá a dokáže pomoci. Mnohdy jsou Panny obviňovány z citového chladu a nedostatku emocí i vášně. Není to ale pravda. Láska Panny nejde jen přes peněženku, jak by se zdálo. Myslí na budoucnost svou i své rodiny a materiálno jí rozhodně není jedno. Přesto je láska Panny hluboká i vřelá. Vychází ovšem zevnitř a dost často tam i zůstává. Fakt, že Panna nehýří emocemi a city na všechny strany, ještě neznamená, že nemiluje. Možná víc, než si umíme připustit. Pannu je ovšem potřeba poznat. I ona nás potřebuje poznat. Jinak prostě působí trochu jako „studený čumák“. Panna se výtečně, vkusně a účelně obléká. Její chování je uhlazené a slušné. S ledovým klidem a ovládáním se s námi Panna rozejde. Zhroutí se až za dveřmi, kde je ve svém, a nikdo její žal, který pokládá za slabost, nevidí.

  

Muž Panna – Je rozený finančník a pedant. Není ovšem bez citu. Jeho láska však potřebuje čas a on musí zvážit všechna pro a proti. Je schopen objekt svého zájmu analyzovat poměrně dost dlouho, než uvěří v její city a rozklíčuje a pojmenuje ty své. Miluje oddaně. To neznamená, že neumí někde „uletět“, zpravidla si ale umí všechno tak důkladně promyslet, že mu na nevěru nepřijdeme. Má přece po ruce několik pečlivě promyšlených scénářů. A vaše možné reakce zná dopředu do puntíku. Víte, proč je David Copperfield tak úspěšný? Protože všechno, co dělá, dělá s přesným scénářem, který je brilantně propracovaný do nejmenšího detailu.

Zamilovaná Panna – Je rozkošně stydlivá, neohrabaná, ale i upjatá. Snaží se zanechat vždy co nejlepší dojem. Jako dárek vám přinese přesně tolik růží, kolik bylo hodin, když vás potkala. Její smysl pro detail se tady velice hodí a umí překvapit tím, jak si všímá. Objedná vám jídlo, o kterém už ani netušíte, že jste se zmínili, že vám chutná. Pobrala to, uložila a použila. V tom je mistr. Pokud vám koupí auto, bude jezdit sto let. Jestliže vám přinese šaty, padnou vám přímo dokonale. Pokud si vás bude chtít vzít, můžete vzít jed na to, že to myslí vážně a život s vámi má promyšlený na deset let kupředu. Má vás tak přečtené, že ani vy se tak neznáte. Její pohled je zkoumavý a naslouchá vám velice pozorně. To není póza – za pět let vám řekne, co jste řekli, jak jste to řekli, co jste měli na sobě, co hráli v rádiu a jakou kolínskou měl číšník, který vás obsluhoval. Chce-li Panna ohromit  ohromí.

Jak si sednou?

Pokud se Kozoroh zamiluje do Panny, jde o rozumový akt, a jestli Panna neuteče, Kozoroh to neudělá.
Vodnáře bude Panna možná trochu dusit svou praktickou náturou, Vodnář je novátor a Panna staromilec. Co bych to měnila, když to funguje?
Pro Rybu je Panna hodně na zemi, ale někdy je tento svazek zajímavý. Pokud Panna přijme Rybí „jiný svět“, mohou si hodně dát. Bezvadné je toto spojení pro umění a podnikání. Panna dokáže realizovat Rybí vize.
Skopec je pro Pannu sice prudký, ale mohl by ji nabíjet. Tady je lépe, je-li Pannou žena. Panna zde musí pochopit, že Beran potřebuje k životu víc než kalkulačku, a řád je pro něho spíše výzvou než pravidlem.
Říká se, že Býk je pro Pannu nejlepší partner, ale já toto pravidlo z praxe moc funkční nezažila. Býk a Panna je jednostranný svazek a málokdo funguje pouze přes živly. Příliš mnoho země jednoho z nich otráví. Jsou si podobní, což může nudit.
Blíženec bude mít s Pannou určitě zajímavý vztah přátelský, pro svazek je ovšem tato energie náročná. Panna je důsledná a přesná. Blíženec řeší krizi, až když nastane. Není schopen dát Panně pocit jistoty, který bytostně potřebuje.
Rak – jestli se Panna nezblázní z jeho potřeby neustále se oňuchávat a on překousne, že většina emocí se u Panny odehrává pod povrchem, pak prosím. Bývá to ale často Rak, kdo obviní Pannu z nedostatku citu. Krutě se mýlí, ale říkejte mu to.
Panna se Lvem bývá často. Snad je to proto, že Lev je tolerantní a Panně imponují jeho schopnosti. Nehledě na to, že Lev je mistr dvoření a Panna mu snadno podléhá, protože ji zajímá. Lev musí dát Panně alespoň hrubý obrys toho, co má v plánu, aby ona mohla v klidu analyzovat.
Panna s Pannou může klidně, navzdory jiným názorům, fungovat. Budou si povídat o technice a jejich byt bude zařízen ve starožitném stylu, který bude uhlazený a originálně praktický. Ale kdepak barokní kudrlinky. Takový elegantní empír se svými hladkými sloupy…
Panny si rády berou Váhy. Je to většinou svazek harmonický a všestranně prospěšný. Váha je jemná a Panna jí v tom nepřekáží. Myšlení Panny se pohybuje na zemi a Váha jí umí zpříjemnit život coby vkusný doplněk, který nevybočuje, ale umělecky ladí.
Ze Štíra už se položila nejedna Panna. Problém bývá v tom, že Štíři jdou až na dno, což může Panně připadat jako lehce devótní. Má ráda soukromí a svá tabu. V sexu Štírům není nic lidského cizí, zatímco Panna spoustu věcí pokládá za nevkusné. Nemluvte před Pannou o tom, jak to máte nejraději – zrudnou jí uši a stáhne se. Ze svazku se Štírem si ale Panna většinou odnáší šrámy na duši.
Střelce Panna většinou mine jako lány. Pokud ne, je to proto, že Střelcem je žena a její muž Panna má horoskop, v němž žije ohněm. Pak Panna většinou vztah neopustí, protože by jí byla zima.

Sex Panna bytostně nepotřebuje. Rozhodně se nezamiluje na základě pouhé smyslnosti. Panny milují rozumem, nikoli tělem. Pokud s vámi Panna spí, je to proto, že jste ji stoprocentně zaujali intelektuálně. Naproti tomu, Panna umí spát i s tím, koho nemiluje. Vypadá to jako rozpor, ale není. Pokud Panna cokoli vyhodnotí jako prospěšné, udělá to. Třeba v zájmu svých dětí, nebo jejich zajištění. Sex je pro většinu Panen otázkou součásti něčeho jiného – důležitějšího. Přímo ho neodmítá, ale většinou se bez něho i dlouho obejde. Panna se nerozejde s člověkem, protože nemůže. O tělo tu přece nejde!

Dítě Panna – Často je to tiché dítko, které má nejraději hračky, které lze rozebrat a zase složit. Jeho hry musí mít smysl. Už od raného dětství se mrňavé Panny babrají ve slovíčkách a zkoumají jejich význam. Často se ptají a jsou až otravné, jak chtějí všechno pochopit a vysvětlit. Jestli dítku Panně cokoli slíbíte, buďte si jisti, že na to nezapomene. Bude vám to připomínat s tak železnou pravidelností, že i kdybyste to přehodnotili, máte smůlu. Vaše slova bere doslova a je neodbytné. Děti Panny mají rády domečky a postýlky a všechno, co někam patří. Rovněž milují korálky a knoflíky. Na všechno mají nějaké místečko. Jestli si někdo schovává umolousanou utěrku s uzlem jménem Maruška dvacet let, je to tutově Panna.

Slavné Panny – Květa Fialová, Hana Zagorová, Anastacia, Cameron Diaz, Claudia Shiffer, David Coperfield, Andy Roddick, Bruce Springsteen, Charlie Sheen, Freddie Mercury, Hugh Grant, Ingrid Bergman.

Žít s Pannou není vždycky med kvůli jejímu pitvání, ale máte jistotu, že nic nedělá jen naoko. A kdyby náhodou ano, stejně na to nepřijdete. :-)

   
28.08.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [39] Kasherka [*]

  komentář byl smazán administrátorem či moderátorem

  superkarma: -10 02.03.2009, 11:35:02
 2. [38] Marťa7 [*]

  Milá Míšo,to je první hodnocení,ve kterém není můj vztah hned odsouzen k zániku.Můj bývalý byl panna,nedopadlo to.Můj současný přítel je panna a já ho moc miluju,a tak mi nezbývá doufat,že je to ta panna žijící ohněm (25.8.65),neboť já jsem střelec.(Já jsem 14.12.68).Co ty na to?Jinak ten popis hodně sedí,občas mi tím svým pedantstvím dost rozčiluje.Ale na druhou stranu,neznám pořádnějšího,pečlivějšího,starostlivějšího mužského....

  superkarma: 0 30.08.2008, 18:59:04
 3. avatar
  [37] Nowalie [*]

  Na mě to až na pár drobností sedí.Jsem Panna s ascendentem ve Lvu,tuším.Pocity,lásku,vztek,vášeň.To si vše schovávám,nesmí to nikdo vidět.Pustím je ven jen člověku kterému věřím.To jsem pak,jak známí říkají sluníčko.
  .Ale jedna věc by mě zajímala,nesnesu chlapy v panně.Ačkoliv se k sobě hodíme.Po pár schůzkách to pohořelo,byli Panny.Dověděla jsem se později .Má na to Míšo ascendent vliv,nebo jsem natrefila na hovada

  superkarma: 0 30.08.2008, 11:31:15
 4. avatar
  [36] punh [*]

  A děti máme střelce a vodnáře , ty asi s námi pannami musí trpět .

  superkarma: 0 30.08.2008, 10:15:06
 5. avatar
  [35] punh [*]

  Můj manžel je panna a já taky. Tady jsem se poprvé dočetla, že spolu můžou fungovat. Jinak všude píšou, že dvě panny spolu nevydrží kvůli pedantství. Manžel teda pedant je, já si o sobě myslím, že ne, ale to by musel posoudit někdo jiný. Rozhodně nemáme byt zařízen ve starožitném stylu, který je uhlazený a originálně praktický . Tak to vůbec. Ale většina toho, co tady bylo napsáno, se zdá, že sedí . Míšo, díky

  superkarma: 0 30.08.2008, 10:09:52
 6. avatar
  [34] Veruška [*]

  Jsem blizenec a chlapa mam pannu, nekde jsem cetla, ze takove spojeni privede blizence k piti nebo drogam zatim se drzim ale smysl pro poradek apod. puntikarstvi ho totalne minulo, naopak jsem tim nesnesitelna ja, mozna tim, ze mam ascendent v panne

  a michaelo a lailo, s temi detmi je to vyborny napad my mame holcicku berana, zajimalo by me, kdo vic "trpi",jestli ona s nami, nebo my s ni, ta tvrda zarputila hlava me nekdy privadi v uzas, nekdy v silenstvi

  superkarma: 0 29.08.2008, 00:09:18
 7. avatar
  [33] Dante Alighieri [*]

  Znám několik Pannen, včetně ex, a popis zde mi na ně téměř vůbec nesedí.

  superkarma: 0 28.08.2008, 22:20:02
 8. avatar
  [32] Meander [*]

  Já nejsem panna. Už spoustu let ne Prý bych měla být býk, ale to se mi taky nezdá, neb nemám koule Můj chlap by prý měl být lev, ale po hřívě ani památky. Máte v tom bordel

  superkarma: 0 28.08.2008, 18:24:44
 9. avatar
  [31] micinka.juli [*]

  Moja máti je Panna a bohužel musím říct, že na ni tedy sedí označení "studenej čumák" a taky bohužel hodně moc věcí řeší přes peníze....a já se můžu snažit jak chci a ona není vůbec vstřícná a vřelá , na rozdíl ode mě - Berana (s měsícem v Panně)
  Pravda je, že v dávnějších dobách bývala velmi vysazená na čistotu a uklízení doma, čímž mě i sestru šíleně dusila. Naštěstí zjišťuju, že ji to už opustilo. Doma už netrpí při pohledu na zválenou postel a neumyté kohoutky
  Táta byl Vodnář - typický novátor a neuchopitelný tvor, máma tedy ta praktická, držící otěže pevně v rukou. Ono jí ani nic jiného nezbylo....

  superkarma: 0 28.08.2008, 18:11:49

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Maldová [*]

  Já jsem panna a manžel býk. Klape nám to naprosto skvěle, takže jsem nadmíru spokojená. Naše dvě holčičky jsou taky obě panny

  superkarma: 0 28.08.2008, 17:43:59
 2. [29] eva333 [*]

  Také jsem panna a bývalý manžel býk.Sice podobní jsme nebyli,ale nešlo to.U pannen mně štve ,že vše drží v sobě a to je 100%pravda.Hodněkrát jsem slyšela a nejen od něj,že jsem studený čumák všechno probírám atd.Když to nechce protějšek pochopit tak pá pá

  superkarma: 0 28.08.2008, 17:27:48
 3. avatar
  [28] gavi [*]

  majules: Víš já nemám pocit že by byl můj muž nezodpovědný trochu snílek ale s nohama na zemi

  superkarma: 0 28.08.2008, 16:54:22
 4. avatar
  [27] majules [*]

  gavi: no jo, ale někdo v rodině být zodpovědný musí

  superkarma: 0 28.08.2008, 16:47:23
 5. avatar
  [26] gavi [*]

  majules: Já přijala Rybí jiný svět

  superkarma: 0 28.08.2008, 16:38:40
 6. avatar
  [25] majules [*]

  Jsem Panna a občas bych radši zahodila tu věčnou ZODPOVĚDNOST a byla tím skotačivým motýlkem, zvlášt s manželem Rybou...

  superkarma: 0 28.08.2008, 16:13:19
 7. avatar
  [24] Mipe [*]

  Páni teď jsem ještě ke všemu vkusný doplněk,tak to beru

  superkarma: 0 28.08.2008, 15:07:55
 8. [23] ttimebreak [*]

  jsempanna a přítel vodnář a v takovýchto článcích pokaždý píšou, jak tyto dvě znamení nejdou k sobě. Mrzelo mě to, nám to totiž klape moc dobře, přitel je skvělej. A ted Mám radost, když čtu, že nás je takových dvojic víc . Jinak popis na mě sedí, i to že, přítel je novátor. Ale mi se spíš doplnujem nez dusíme.

  superkarma: 0 28.08.2008, 15:01:46
 9. avatar
  [22] Michaela Kudláčková [*]

  Laila: Dobrý nápad

  superkarma: 0 28.08.2008, 14:40:47
 10. avatar
  [21] Laila [*]

  michaela.kudlackova: nešlo by udělat nějaké články právě o dětech a výchově ? Mám právě taky štírku a opravdu mi to líp jde se synem, který je vodnář jako já

  superkarma: 0 28.08.2008, 14:22:09
 11. avatar
  [20] Laila [*]

  já jsem taky vodnář a manžel panna a žijeme já třeba vůbec nemám ponětí o financích a on se v tom vyžívá, opravdu shoda

  superkarma: 0 28.08.2008, 14:19:38
 12. avatar
  [19] Michaela Kudláčková [*]

  Aja: No trochu náročnější to je. Pravda. Ale lze to zvládnout, když se pokusíte pochopit, že všechno co, mu říkáte, nebo děláte, on hodnotí výlučně přes své pocity. To ale naznamená, že ty vaše nezná. Je to mistr v nazírání do nitra člověka.Lidé jsou pro něho průhlední.On pro druhé ne. Vždycky si nechá nejaké tajemství. Jeho duše je o Plutu. Čili leží v něm ty nejkrásnější lidské vlastnosti, vedle těch nejhorších. Vytáhnout může cokoli. Nikdy nezapomíná. Má pocitovou paměť. To znamená, že přesně ví, jak se kdy cítil a podle toho zážitky ukládá. Ten z vás, kdo je Střelec, mu porozumí lépe. Váha bude umět pohladit jeho cit.

  superkarma: 0 28.08.2008, 14:12:10
 13. avatar
  [18] zemanka [*]

  Mánička: asi taky žiju s netypickým blížencem (nebo jsem netypická panna)

  superkarma: 0 28.08.2008, 13:33:56
 14. [17] termal [*]

  Nevím jak VY Panny, ale já když se poznávám s nějakým cizím člověkem, který je mi sympatický, dodatečně zjistím, že je buď narozen v Panne, Býku,nebo v Kohorohu. Jak je to možné? Tato znamení se k nám nejvíce hodí, tak to asi i ty hormony poznají.

  superkarma: 0 28.08.2008, 12:33:47
 15. [16] termal [*]

  Jsem Panna, za muže mám Býka a žádná nuda to není. Nikdy jsem se nezasmála tolik, jako když jsem s ním.Měla jsem rybu a to byla nuda. Jinak s býkem se dobře zařije byt, dělají nákupy, ale nesmíte ho rozlobit. Dlouhé vydržýí být v klidu, ale když se rozzuří, běžte mu z cesty.Nechte ho vychladnout a pak je opět jako beránek. Nikoho jiného bych nechtěla.

  superkarma: 0 28.08.2008, 12:29:15
 16. [15] Rikina [*]

  Exmnažel je ve znamení Panny, a z výše psaného na jeho povahu nesedí vůbec nic. Vůbec. Ani čárčička, přímo bych řekla, že je toho opakem. Někde se ve hvězdách asi něco zvrtlo.

  superkarma: 0 28.08.2008, 11:31:51
 17. avatar
  [14] Meander [*]

  Ten titulek jsem zaregistrovala už v noci a málem mě zabil. Koukám na něj pořád a nemůžu se přestat smát

  superkarma: 0 28.08.2008, 11:21:33
 18. avatar
  [13] Nanet [*]

  já jsem Panna, ale zodpovědným staromilcem je u nás Vodnář

  superkarma: 0 28.08.2008, 10:41:13
 19. [12] gentiana [*]

  Bazuzu: ... a věci se promýšlejí dopředu, kupředu se pochoduje:D

  superkarma: 0 28.08.2008, 10:15:47
 20. avatar
  [11] átéčko [*]

  Mám manžela Pannu

  superkarma: 0 28.08.2008, 10:10:55
 21. avatar
  [10] Aja [*]

  Míšo, zajímalo by mne i spojení rodič versus dítě Vím, že když Střelec a Váhy mají Štíra, je to na mašli

  superkarma: 0 28.08.2008, 09:57:12
 22. avatar
  [9] Rybulka [*]

  Mám v nejbližším okolí dva muže - Panny. Na jednoho to sedí skoro stoporcentně, druhej je úplně, ale úplně jinej. Možná je to ascendentem

  superkarma: 0 28.08.2008, 09:23:58
 23. avatar
  [8] Zdendula [*]

  Panna na mne sedí jak ulitá a za manžela mám Kozoroha

  superkarma: 0 28.08.2008, 09:12:32
 24. avatar
  [7] Deja [*]

  Hm, tak jsem také Panna... charakteristika celkem sedí. Ovšem za manžela mám Vodnáře a je to u nás opačně - on je staromilec /žít před 150 lety, tak je spokojený/ a já jsem ten novátor. Ovšem moje novátorské nápady a myšlenky jsou Vodnářem okamžitě zadupány.

  superkarma: 0 28.08.2008, 08:44:26
 25. avatar
  [6] Evikus [*]

  Já střelec chodila se třemi "Pannami" a vážně to nešlo, bylo to příšerné
  Vydrželo mi to maximálně tři rande

  superkarma: 0 28.08.2008, 08:32:05
 26. avatar
  [5] Mánička [*]

  Jsem panna a sedí na mně všechno do puntíku, kromě toho oblékání. To mi obávám se nikdy nešlo. Ale koukám, že naštěstí žiju s velmi netypickým Blížencem, tak asi proto nejsem ještě pod drnem nebo rozvedená

  superkarma: 0 28.08.2008, 08:00:07
 27. avatar
  [4] elly [*]

  Žiji s pannou a sedí na něj téměř vše. A do puntíku taky naše partnerství panna x ryba.

  superkarma: 0 28.08.2008, 07:51:52
 28. avatar
  [3] Laila [*]

  manžel je tedy panna jak vyšitá

  superkarma: 0 28.08.2008, 07:44:30
 29. avatar
  [2] Brituš [*]

  Známý je panna a docela to na něj sedí

  superkarma: 0 28.08.2008, 02:16:20
 30. avatar
  [1] Bazuzu [*]

  Pěkné počtení by to bylo kdyby : metariálno, I ona nás poznat, se s námi Panna rozjede.. v jednom odstavci. atd.atd.atd. třesky plesky

  superkarma: 0 28.08.2008, 01:08:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme