Vztahy

Panna políbená

Vážená redakce a milé Ženy-in!

Dnes je jiná doba a nikomu nedělá problémy mluvit o všem a přitom všude. Nikdo se nečervená při vyslovení dříve hvězdičkově tabuizovaných slovíček. Tato slova nejenže zdomácněla v našich ústech na každém kroku, ale postoupila do velkých společenských kruhů. Je naprosto normální, absolutně nepohoršující, když si pokladní v supermarketu  se známou zákaznicí s nohavicí dalších lidí za zády vymění při sjíždění zboží  svoje pocity z předešlé noci.

Promiňte mi, nejsem sice tak mladá, abych byla suverénní, ale ještě ne tak stará, protože chci být IN. Ovšem, přestože se červenám, jsem na dobré cestě. Bez problémů surfuji po internetu, umím si rovněž pustit DVD, abych nezapomněla, i s digitálním fotoaparátem dělám psí kusy...  jo a taky už bych mohla říct, že bych vám chtěla zvládnout napsat krátkou postýlkovou epizodku z mých mladých let, kdy jsem coby děvče z malého města nevěděla o sexuálním životě vůbec nic.

Již od dětství mě moje maminka "ochraňovala" od druhého pohlaví, tedy chlapců, více než je zdrávo, aniž bych věděla proč. Prostě venku byli kluci, musela jsem jít domů. Silnější pohlaví mě přesto, nebo naopak právě proto, přitahovalo. Jako holka jsem v nich viděla ty správné kluky, v letech puberťačky mě magicky přitahovali coby páni tvorstva a vesmíru zároveň.
V každém případě jsem do své plnoletosti zvládla jednu tajnou platonickou lásku v první třídě, mnoho výměnných pohledů v letech povinné docházky, a na střední škole ještě před svou plnoletostí opravdu vztah, který stál za to. Vztah přetrvává dodnes, protože jsme manželé už pár desítek let, ale začátek byl opravdu pro mě, a věřím, že hlavně pro mého manžela nezapomenutelný.

Scházeli jsme se vždy ve vší slušnosti a počestnosti. Jednou na lavičce v parku, jindy v restauraci, ve městě, prostě všude jinde než v soukromí jeho bytu. Po delší známosti, snad roční, jsem se se svým tehdy přítelem vypravila k němu do soukromí jeho malého bytečku. Byla pohoda, povídali jsme si, vůbec na mě nenaléhal, slušnost, jak pravím, byla nade vše. Pokoji dominovala velká postel, na kterou jsme si po delší chvíli přisedli, přiblížili, trošku přilehli, políbili, ale to bylo vše. Dekolt zůstal poodhalen oku mého muže. Jak páni tvorstva říkají, spodní část si nechal asi na příště.

Já, do té doby panna nepolíbená, přiběhla domů do svého pokoje a nevěděla, co mám dělat. Sledovala jsem svůj měsíční kalendář a kála se, byť jsem do kostela nechodila, co se bude dít. Můj strach nebral konce. Zařekla jsem se, že jestli v tom budu, tak to bude můj konec, a jestli ne, tak do svatby nechci chlapa v posteli ani vidět.

Neuběhl měsíc a já se opět smála. Moje chutě na chlapa byly stejné jako dříve. Byla jsem prostě normální samice. Jenom ta doba nám nechtěla nic říct a my z komára dělali velblouda. Ještě před svatbou jsem tuto historku říkala svému manželovi. Styděla jsem se a červenala možná víc, než dnes, když vám ji s odstupem let povídám. Řekl mi na to, že bych musela být panenka Marie. Ta také počala z ducha svatého a přivedla na svět Ježíška.

Ježišikriste! Chtěla jsem být IN a vypadá to, že jsem úplně OUT!


Loučí se s Vámi nejen panna políbená, ale žena životem ošlehaná
                                                                                                               Maca.M


Děkujeme za nádherný a vtipný příběh :). Takovýhle vztah, to se dneska už hned tak nevidí :).

A jak jste na tom Vy, ženy-in? Po jaké době jste skončily v posteli s tím prvním? A kdo byl rekordmanem v lámání nejen Vašeho srdce? Podělte se s námi o své zážitky na redakce@zena-in.cz!

   
10.10.2006 - Láska a vztahy - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [16] Bellana [*]

  AnoliV: Ale oni si užívali, jen se o tom nesmělo mluvit. Počet prvorozených dětí, které se narodily předčasně, ale i tak měly standardní velikost, není zrovna malý. I moje téměř osmdesátiletá maminka se narodila šest měsíců po svatbě. A jedna moje prateta byla pohrobek - narodila se dva roky po smrti pradědečka.

  superkarma: 0 10.10.2006, 13:28:21
 2. avatar
  [15] gerda [*]

  Odemětobě: a nejhorší ze všeho bylo, že člověk byl na všecko zvědavý, dobře slyšel šeptané řeči mezi dospělými, ze kterých se dohadoval, o co jde, ale zeptat se na to nesměl. To nápadné ztichnutí, připomínka "jsou tady děti" - já se jako malé blbé dítě nikdy necítila, potřebovala jsem konkrétní informace, ne mlžení...ale nebylo nikoho. Ještěže byla po ruce aspoň knihovna, ovšem Dějiny prostituce nebo Memoiry od Casanovy asi nebylo to pravé čtení - zmatek se tím jenom zvyšoval. Ach jo. Nadávat zpětně mým vychovatelům nemá smysl.

  superkarma: 0 10.10.2006, 13:16:42
 3. avatar
  [14] mutina [*]

  Maca.M.: Tak to musím dodatečně pochválit moji máti, ta to se mnou naštěstí probrala už v 10 letech. Stručný výklad doplněný odbornou publikací plnou černobílých mumií. Ale zaplaťpámbu za to, za dva měsíce jsem dostala první menzes a věděla jsem, o co go. Je mi 52.

  superkarma: 0 10.10.2006, 13:11:10
 4. avatar
  [13] paviocko [*]

  To je náhodou hezký příběh! Tak hlavně, ať vám to klape!!!

  superkarma: 0 10.10.2006, 13:10:05
 5. avatar
  [12] Odemětobě [*]

  gerda: Máš pravdu.Babička byla trochu jiná,klidně vyprávěla,jak rodila nejmladší dceru(v lednu 46) doma a starší 2 děti čekaly za dveřmi v kuchyni.V 7.třídě nám holkám udělala třídní přednášku na konci šk.r.,že s menstruací se nesmíme koupat.Toť vše.Ale o co jde při souloži,mi vysvětlila kamarádčina sestřenice "z města",když mi bylo asi 14.Dost dlouho jsem třeba nechápala, že mi soused(starší než moji rodiče)vykládal:sedávej panenko...,asi mu přišlo nechutně vyzývavé,že ho nahlas a s úsměvem zdravím.Bylo mi 10,11. Z 8.tř.jsem šla na gympl,takže mi nukl předmět Péče o dítě v 9.tř.Dodnes pociťuji neblahé následky tohoto nedostatku.

  superkarma: 0 10.10.2006, 12:55:17
 6. avatar
  [10] Maca.M. [*]

  gerda: Moje maminka říkala, že když jí bylo 18 let, šla poprve do kina na nepřístupný film.Asi byste neuhodli o jaký film šlo - je to dnes již pamětnický film,který každý rok běží v televizi
  "PRSTÝNEK".

  superkarma: 0 10.10.2006, 12:27:47
 7. avatar
  [9] Maca.M. [*]

  AnoliV: ...všechno zlé je pro něco dobré, kdyby ta doba taková nebyla, tak se dnes asi, při vzpomínce, tak nepobavíme

  superkarma: 0 10.10.2006, 12:23:48
 8. avatar
  [8] Maca.M. [*]

  Ema K.: ˇ...třeba to bylo tím, že i rodiče se styděli za to,co dělali

  superkarma: 0 10.10.2006, 12:21:52
 9. avatar
  [7] Maca.M. [*]

  Odemětobě: Jak tak koukám,tak nás těch pannen nepolíbených bylo v těch našich ročnících pěkný hafo.

  superkarma: 0 10.10.2006, 12:19:07
 10. avatar
  [6] gerda [*]

  Odemětobě: já jsem starší než ty a jako dítěti mi nikdo z rodičů nikdy nic nevysvětlil. Ale jak maminka, tak babička mi kladly na srdce, že děvče si "musí na sobě nechat záležet" - co o to, s tím by i šlo souhlasit, ale co si pod tím má ubohé dítě představit? Informace od kamarádů nebyly úplně ty pravé, člověk tak měl od začátku pocit něčeho zakázaného až špinavého. Ve škole jsme sice měli asi tak 2 besedy, ale ty se týkaly spíš hygieny, než sexuálního života. V tomhle nás nechali plácat a nacházet životní zkušenosti postupem pokus-omyl. Dnes je to lepší a sex se bere jako normální součást života.

  superkarma: 0 10.10.2006, 12:18:57
 11. avatar
  [5] AnoliV [*]

  špatná doma, jinak kouzelná povídka, opravdu nechápu proč se to takhle dříve tajilo, jiná doba ... škoda, mladí si mohli užívat dřív :-)))

  superkarma: 0 10.10.2006, 12:17:42
 12. avatar
  [4] Odemětobě [*]

  Jsem ročník 62 a moje maminka taky o sexu nebo menstruaci nemluvila.Nebýt kamarádek,tak jsem byla naprosté tele.Její názory jsou šílené,asi 20 let si pamatuji plačtivou scénu,kterou udělala mojí 24 leté sestře.Sestra měla před státnicemi,po promoci se měla vdávat a mamka jí našla HA.Ona nám totiž stále lezla do soukromí.Asi se mamce zhroutil celý svět,že nejdeme do manželství jako panny.Takže své děti vychovávám tak,aby nemusely prožívat stejná trauma jako já a sestra.

  superkarma: 0 10.10.2006, 12:14:18
 13. avatar
  [1] gerda [*]

  Já se tomu ale vůbec nesměju. Osvěta dřív nefungovala a když přišel do kin film Helga, všichni koukali jak na zjevení. Byla to v tomto směru dost pokrytecká doba: všichni to dělali, ale báli se o tom mluvit.

  superkarma: 0 10.10.2006, 11:38:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme