Bulvár

Panická hrůza? Že si nepřečtu Ženu-in!

Vaše téma mě přimělo zapřemýšlet o tom, jaký mam chorobný strach. Samozřejmě pavouky nesnáším, když je vidím, lezu skoro po stropě a nemůžu na ně ani šlápnout, tak se mi hnusí.

Taky mám strach poslední dobou z jízdy autem, minulý týden jsem měla bouračku. Přežila jsem, ale nyní mám hrůzu sedět v autě nebo řídit. Mám strašný strach, že se něco stane, a když neřídím, tak se v každé zatáčce aspoň křečovitě držím.

Taky mám strach z budoucnosti, když vidím, jak to u nás všechno vypadá. Jestli dokážu uživit jednou svoje děti a ochránit je před vším, co dnes za svinstvo všude je.

Mám panickou hrůzu z toho, že mi v práci nepůjde internet a já se nedostanu na svou oblíbenou Ženu-in ;))

Strach může mít člověk z čehokoli, jen ne pokaždé se to dá zvládnout, ale já věřím, že vše, čeho se bojím, zvládnu, až na to šlapání pavouků, to rozhodně ne.

Všem přeji krásný den, a hlavně hurááááá víkend! z toho strach nemám, hehe.

xantypa


Hurá! Nová fobie přibude do odborných knih. Fobie z toho, že neuvidíte Ženu-in! Děkuji, je to od vás milé. A buďte opatrná při jízdě autem!

Máte fobii z řízení auta?

TÉMA do novinek NA PÁTEK:
FOBIE
Skáčete na stůl, když kolem proběhne myška?
Dusíte se ve výtahu?
Křičíte, když vidíte pavouka?
Opíjíte se před cestou letadlem?
Bojíte se otevřených oken?
Z čeho máte chorobný strach?
Napište nám na: redakce@zena-in.cz
za příspěvek můžete vyhrát zajímavé ceny

   
03.02.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Tejfi [*]

  Netuším co je na tom špatného jít o pracovní dobu na net?!
  Holt prostě někdo má a někdo nemá. Já jsem někdy na netu třeba celý den, když není práce, tak co mám dělat? Dělám rozpočty staveb u projektové kanceláře a ta práce je velice nárazová. Některý týden dělám od nevidim do nevidim a některý zas vůbec nic.DOst často ale také používám net i pracovně,když vyhledávám ve firmách ceníky, které nejsou v katalozích vydávaných ÚRS.Není snad trestný že někod má takového zaměstnavatele a někdo zas makovýho. Nebo jo?

  superkarma: 0 06.02.2006, 08:27:50
 2. avatar
  [7] Žížala [*]

  Dášule někdo prostě má práci kde má čas jít i na net. Vždyť i například obyčejná prodavačka v obchodě má někdy v pracovní době "hluchý místa" (což jsem uvedla jen jako příklad). A naše firma například platí paušál na služby mailu a internet je v tom balíčku zdarma. Takže já nikoho neokrádám a svoji práci si udělám, a když zrovna není, no tak není. Jsou dyn kdy si ji zase tahám domů

  superkarma: 0 04.02.2006, 10:00:04
 3. avatar
  [6] femme [*]

  Dášule: ve svém volnu, no bodejť, když seš už v SD ale abych tě uvedla do skutečnosti - od té doby, co znám net a je to už hafo let na něj chodili v práci šéfové a ti ještě víc, než jejich podřízení

  superkarma: 0 03.02.2006, 20:32:36
 4. avatar
  [5] fialinka [*]

  Dášule: No, to je možná spíš problém vedení, že lidi mají čas na ten net jít, že? Já raději ženu-in v práci nečtu, protože bych pak nic neudělala..... stačí, kolik času to zabere doma.

  superkarma: 0 03.02.2006, 19:17:23
 5. avatar
  [4] Dášule [*]

  -mlha-: Nemám co závidět, mohu na internet kdykoliv, za svoje a ve svém volnu.
  xantypa - co je na tom špatného? Pochybuji, že zůstáváš po pracovní době, takže především to, že za tu dobu, kdy čteš internet tě platí. Celkem pochopím, když si někdo nechá poslat mejl, i když v mnoha podnicích je už i to problém, pochopím i nutný telefonní hovor.

  superkarma: 0 03.02.2006, 18:06:14
 6. avatar
  [3] xantypa [*]

  ja doma internet nemam a v praci to je jedina moznost, vlastne az tady jsem na zenu in narazila a od te doby ji navstevuji neni den abych tu nebyla krom vikednu, vim ze spousta lidi tu moznsot nema ale ze me se proste stala zavislacka a kdyz nejede net tak proste mam panicky strach abych vubec si ten den zenu in precetla co je na tom spatneho? a pred sefem uz to umim maskovat

  superkarma: 0 03.02.2006, 14:57:03
 7. avatar
  [1] Dášule [*]

  Představ si, že spousta lidí chodí na ženu-in doma.
  A představ si, že spousta lidí si nemůže v práci dovolit ani si pokeacat, natož jít na internet. A představ si, že ti na to přijde šéf a vyrazí tě. A potom jsou ještě lidé, kteří na to v práci prostě nemají čas.

  superkarma: 0 03.02.2006, 14:46:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme