Oblíbená panenka BABY born je na trhu již neuvěřitelných 25 let. Po celém světě se prodalo již více než 20 milionů panenek! Možná jste si s ní hrála už i vy a nyní dělá radost vaší dcerce.  Co je klíčem k jejímu úspěchu a proč se na pomyslném holčičím žebříčku oblíbenosti drží tak dlouho?

 BABY bornPanenka BABY born není ani technickou vymožeností, ani superhrdinkou z nejnovějšího dětského filmu. Je zkrátka panenkou, kterou každá holčička touží mít a chce být její „malou maminkou“. Má překrásné oči, tvář modelovanou podle skutečných rysů miminek a devět jednoduchých funkcí založených na mechanickém principu. Základem je důmyslný systém hadiček, díky kterým je  BABY bornmožné panence dávat napít z lahvičky nebo najíst kašičky a panenka se pak vyčůrá nebo vykaká jako opravdové miminko. Není tedy potřeba neustále měnit baterie, což ocení zejména rodiče.

Panenka, ať už BABY born nebo jakákoli jiná panenka, u holčiček podporuje  BABY bornpocit odpovědnosti - jako malé maminky se holčičky musí o své miminko hezky starat: krmit jej, vyměňovat mu plenku, vhodně obléknout na doma i ven na procházku v kočárku. Děvčátka tak mohou kopírovat své maminky, které se starají o malé sourozence.

Jedinečnost panenky BABY born spočívá v tom, že pro děti není jen obyčejnou panenkou, ale díky širokému sortimentu doplňků představuje doslova celý svět zábavy a fantazie, kde neexistují žádné  BABY bornhranice. Hrací koncept BABY born tak roste spolu s holčičkou. Někdy může být BABY born malým miminkem, které potřebuje lásku a péči a někdy je společnicí a nejlepší kamarádkou, která holčičku všude doprovází. Pro tyto situace najdete v herním světě BABY born oblíbená hrací témata jako je například pohádkový svět nebo farma. BABY born je díky množství pečlivě navržených doplňků připravena s holčičkami sdílet všechny činnosti, které malé holčičky tolik baví.

 BABY born

Reklama