Miminko BABY born® už možná znáte. Je to jedna z nejoblíbenějších panenek – miminek, se kterou si mělo možnost hrát již několik generací holčiček. První totiž byla představena už před 25 lety a od té doby si drží pevné místo v srdcích malých maminek.

panenka

A protože si BABY born® moc přála sestřičku, tady je – Starší sestřička BABY born®. Má vizáž starší holčičky s krásnými dlouhými blonďatými vlásky, které nadchnou všechny malé maminky.  Vlásky jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu a malé maminky je tak mohou snadno česat a vyzkoušet na nich spoustu různých účesů. Pro ulehčení tvorby účesů je součástí balení i několik šikovných pomocníků - kartáč na vlasy, tři sponky a dvě gumičky. Pokud už doma klasickou BABY born® máte, jistě oceníte, že její nová sestřička je stejně vysoká, mohou si tedy spolu půjčovat oblečení.

Starší sestřička BABY born® umí sama stát a má pohyblivé klouby, může si tak jednoduše sednout, anebo třeba naopak předvádět, že zrovna cvičí gymnastiku. Starší sestřička BABY born® mívá často žízeň, ale protože umí pít vodu ze své lahvičky, lehce ji zažene. Když ji něco bolí, nebo je jí smutno, roní opravdové slzičky. Nadšeně se se svou maminkou také půjde koupat. Jistě oceníte, že k žádné funkci nejsou třeba baterie.

Při hře s panenkou se holčičky nejenom krásně zabaví, ale díky rozmanitému příslušenství, které lze k panenkám BABY born® pořídit, si s ní mohou hrát téměř na cokoli, čímž povzbuzují svou představivost. Rovněž bylo prokázáno, že tzv. „hra na“ podporuje vývoj sociálních dovedností a hodnot jako je odpovědnost, komunikace a empatie.

Doporučená maloobchodní cena: 1 799 Kč

Pro více informací navštivte www.baby-born.cz

Reklama