.

Panasonic Muticooker: chytrý hrnec do každé kuchyně - zastoupí několik domácích spotřebičů

Domácnost

Panasonic Muticooker: chytrý hrnec do každé kuchyně - zastoupí několik domácích spotřebičů

Společnost Panasonic uvádí na český trh svůj první multifunkční hrnec, ideální pro přípravu rýže, dušení, vaření polévek, pečení koláčů, zapékání i vaření v páře. Díky univerzálnosti použití bez problémů zastoupí hned několik spotřebičů, čímž šetří místo v kuchyni i finance. Novinka s označením Panasonic Multicooker bude dostupná ve dvou verzích. Vyšší model SR-TMJ501 s 10 programy a nižší model SR-TMH501 se 6 programy přináší do domácnosti jednoduchý, rychlý a zdravý způsob přípravy jídla. Navíc s ním získáte množství volného času, který můžete věnovat rodině, přátelům nebo svým koníčkům.

Multicooker

Novinka je určená pro všechny, kdo mají rádi chutnou a pestrou domácí stravu, ale nechtějí ztrácet čas náročnou přípravou pokrmů či následným uklízením. Panasonic Multicooker totiž umožňuje připravovat jídla pěti různými způsoby – vařením, pečením, dušením, zapékáním, s využitím páry – v jednom spotřebiči. Pro milovníky rýže nabízí Multicooker speciální program, díky kterému u ní dosáhnou dokonalé chuti i konzistence.   

Multifunkční hrnec Panasonic je zárukou maximálně jednoduché přípravy jídla. Potřebné ingredience stačí vložit dovnitř, nastavit vhodný program a potom už jen počkat na zvukový signál oznamující, že pokrm je hotový. Jeho obsluhu zvládnou i úplní začátečníci, je totiž vybavený speciálními senzory, které automaticky přizpůsobí správnou teplotu množství připravovaných surovin. Při nastavení programů Rýže, Kaše a Pilaf použitá technologie Fuzzy Logic dokonce sama určí, kdy je jídlo hotové a hrnec vypne. 

Po dokončení jídla se Multicooker automaticky přepne (až na 12 hodin) do režimu Udržování teploty, což využijete především v situacích, kdy se vy nebo zbytek vaší rodiny vrací domů v nepravidelných časech. Jídlo připravené v multifunkčním hrnci na vás vždy bude čekat teplé. Velmi praktická je i funkce Odloženého startu, díky které můžete začátek vaření naplánovat podle svých potřeb. Ráno nastavíte a večer bude jídlo připravené k servírování. Kompaktní rozměry tento spotřebič předurčují k použití v jakýchkoliv podmínkách – stačí vám přívod elektřiny a oblíbenou svíčkovou si můžete připravit na chatě či v karavanu na dovolené.

Součástí výbavy multifunkčního hrnce Panasonic Multicooker je vyjímatelný hrnec s objemem 5 litrů a nepřilnavým povrchem, sítko na vaření v páře, držák na víku pro jednoduché přenášení, speciální víko na odvádění páry i praktická plastová naběračka a CD s manuálem a mnoha různými recepty.

Na českém trhu bude vyšší model Panasonic Multicooker SR-TMJ501 k dostání za 3690,-Kč a model SR-TMH501 za 3290 Kč – oba v květnu tohoto roku. Začátkem května bude také spuštěna speciální internetová stránka www.varimechytre.cz, na které najdou majitelé multicookeru inspiraci v podobě množství dalších chutných receptů od renomovaných šéfkuchařů i ostatních uživatelů. Pro jednodušší sdílení receptů a zkušeností bude k dispozici i fanouškovská stránka na sociální síti Facebook, kterou najdete na adrese Panasonic Multicooker Vaříme chytře. Oběma těmito kanály bychom chtěli podpořit vznik komunity, která bude své zkušenosti s jednoduchým, rychlým a zdravým zkrátka „chytrým“ vařením sdílet.

   
15.04.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] gemma [*]

  Sml16Sml59

  superkarma: 0 24.04.2014, 07:12:13
 2. avatar
  [4] v.poho [*]

  enka1 — #1 ....ale prosím tě, kdo by tady stál o hrnec?Sml58 Přece kažýdá touží po parfému.Sml52Sml52Sml52

  No ale kdyby zbyl, taky bych se obětovala.Sml57

  superkarma: 0 15.04.2014, 20:05:36
 3. [3] Alla 11 [*]

  enka1 — #1 taky bych byla pro

  superkarma: 0 15.04.2014, 10:24:38
 4. avatar
  [2] enka1 [*]

  enka1 — #1 ...přeparfémováno...

  superkarma: 0 15.04.2014, 08:37:43
 5. avatar
  [1] enka1 [*]

  Nešel by zařadit do výher? Už je v nich přemarfémovánoSml58

  1. na komentář reaguje enka1 — #2
  2. na komentář reaguje Alla 11 — #3
  3. na komentář reaguje v.poho — #4
  superkarma: 0 15.04.2014, 08:36:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme