Přeji hezké dopoledne, Radku,
 
když jsem viděla, jak jsi smutný, že ti chodí tak málo příspěvků, tak se s Vámi také podělím o svůj zážitek.
 
Asi by bylo na dlouho vyprávět všechno o tom, koho jsem balila a kdo všechno balil mě - občas to byla střela úplně vedle, ale většinou to bylo hezké, roztomilé a vzpomínám na to ráda.
 
Ale podělím se o jeden svůj životní příběh.
 
Chodila jsem na střední školu, myslím, že do prváku. S holkama jsme byly velká parta a jen pár jich mělo kluka. Já jsem patřila do skupinky, která si řikala KOŽ - klub odložených žen :o))) Pořád dokola jsme se bavily jen a jen o chlapech a vyhledávaly místa, kde by byla možnost nějakého klofnout.
 
No nemusím Vám asi říkat, že když něco mooc chcete, tak ne a ne to najít. Rozhodla jsem se tedy, že si budu užívat single život a na nějaký chlapy se můžu tak akorát vykašlat.
 
Jednou jsme s naším klubem seděly v hospůdce, kam jsme chodily pravidelně - byl to takový náš druhý domov. A tam seděl on! Abych byla upřímná, tak jsem o něm vůbec nevěděla, a dokonce jsem ho ani neregistrovala :o()
 
Dověděla jsem se to až druhý den ve škole. Kamarádka přišla a říkala mi, že se moc líbím jednomu jejímu kamarádovi.
Mávla jsem nad tím rukou, ale když jsem o tom v soukromí přemýšlela, dostavovalo se takové příjemné lechtaní a mrazení.
On měl totiž patřit ke skupince "skejťáků" a to bylo něco naprosto výjimečného a báječného :o)) Nejkrásnější na tom však bylo, že mi na plné obrátky pracovala fantazie a představovala jsem si, že bude vypadat lépe než Brad Pitt :o))
 
Vzpomínám si, že jsem se s ním měla seznámit až za týden po tom, co jsem se o něm dověděla, a bylo to na jednu stranu hezké a tajemné, ale na druhou jsem se nemohla dočkat a šíleně se bála.
 
Když přišel den D, tak jsem se klepala jako osika.
Setkání mělo proběhnout v oné hospůdce, protože to byl den, kdy tam chodil náš klub. Rozhodla jsem se, že půjdu s holkama Bradíka si očíhnout a potom se uvidí, jestli přijde a seznámíme se. Po příchodu do hospůdky jsem se rozhlížela a podle indicií, které jsem o něm za ten týden nasbírala, se ho snažila poznat. Nooo nepoznala, protože přeci jen moje fantazie byla asi mooc bujná, ale když mi ho kamarádka ukázala, byla jsem stejně příjemně překvapená, protože se mi líbil.
Abych to ale zkrátila. Můj ctitel nějak ztratil kuráž a balit jsem ho nakonec musela já.  A osvědčeným receptem byl panák tequily, a to by bylo, aby trochu ten jeho strach neroztál.  No dali jsme si těch panáčku ještě několik a jiskřička přeskočila. Nyní jsme spolu přes 6 let a myslím si, že jsme oba našli lásku na celý život. Tak možná že brzy přijde čas udělat v našem vztahu další krok a třeba se vzít, ale to je zatím všechno ve hvězdách.
 
Hezký den všem
Ryta
 

Ano, Ryto, tys na to kápla, takhle se dá sbalit skoro každý...
 
Ale potom ta rána :)
 
Díky i vám ostatním. A jaké metody používáte vy? Také na chlapa jdete přes panáka? Nebo přes jídlo? A to vás vážně nikdo nebalil na sbírku motýlů?
 
 
 
Reklama