O usmiřování ví své čtenářka Věrulinka. S manželem se dohadují často a tak dochází i často na usmiřování, třeba tenkrát, když bylo potřeba natřít domek...

Jak si nejlépe usmířit čtenářku Věrulinku? Panáčkem Whisky...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.
Slovo usmiřování, je mi velice milé, tím nechci říci, že vyhledávám hádky, to v žádném případě. Ale bohužel, jsou situace, kdy u nás k hádce dojde.
Jsem Vodnář a manžel Býk, jak známo, tyto dvě znamení, by se vůbec neměly spojovat do manželství. Ovšem vzali jsme se a občas se pohádáme a kdo říká, že se nehádá, nepoškorpí, lže, tvrdím já. Sám život přináší situace, které nás dostanou díky rozdílným názorům do hádky. Nejsou to nikdy důležitosti, většinově malichernosti. Já nebo i manžel po chvíli uznáme, že ten, či onen, zkrátka jeden z nás má, měl pravdu a ten jde uvařit kávu, nebo nalije skleničku dobrého moku a už máme ústa od ucha k uchu. Prostě se hádce zasmějeme a vše dořešíme v klidu.
A kdy se u nás nejvíce pohádáme?
Při každé práci, která se v domečku dělá, předělává cokoliv. Není to tak dlouho, co manžel předělával domeček zvenčí. Každý si řekne, no a co je na tom k hádce, bohužel hádka byla a velká.
Jsem detailistka a barva na domku, se mi zdála bledá, na rozdíl, od barvy, kterou mi nechal vybrat.

To se ti zdá, odpověděl manžel.
Ne, nezdá, nespím a už jsem nabírala na hlase vyšší tóny.
Ty jsi barvu naředil vodou, že?
No, malinko jenom, zdála se mi tmavá, zazněla odpověď manželova.
Můžeš jít na chvíli domů, říkám já.
Proč, ptá se on.
No, nemusí nás lidi slyšet, že se hádáme.
Tak, jo, odpověděl, ale za chvíli.

Nakonec to dopadlo tak, že tu ředěnou barvu, musel schovat a natírat barvou neředěnou.
Když měl hotovo, tak mi řekl, ano měla jsi pravdu ženo moje a nalil panáčka Whisky, abych se usmála na něj, ví, jak na mně.
Ovšem hádku doma, raději nebudu vypisovat, byla velká. Moc mě rozčílilo, když mě nechá si vybrat odstín, a ve finále si barvu naředí, aniž by mi něco řekl.
Je to sice malichernost, ale mě dokáže právě malichernost nesmírně vytočit.

Zdraví,
Věrulinka a jsem ráda, že naše hádky jsou jenom malicherné.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. 11. 2012: Nejkrásnější usmiřování

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbený dárek - usmiřovací erotickou hru Laškování od firmy Albi.

laškování

Reklama