Bulvár

Pamela Andersonová věnuje své auto na zvířecí charitu

LOS ANGELES  - Ať už se vnadná herečka Pamela Andersonová (40) svlékla kolikrát chtěla, nikdy se jí nedalo vytknout, že nemá srdce na správném místě. Její soucit s němými tvářemi je již proslulý, a to především díky její angažovanosti v mezinárodní organizaci za práva zvířat PETA. Kvůli této charitě se nyní rozhodla dát do aukce i svého automobilového miláčka, vůz Dodge Viper.

Veliká aukce, při níž se budou za nejvyšší nabídnuté ceny prodávat vzpomínkové předměty na hollywoodské celebrity, proběhne 21.-22. června v Las Vegas. Výtěžek pak půjde na záchranu opuštěných a týraných zvířat.
Kromě závodního auta od Pamely Anderson půjde do aukce i řidičský průkaz Alfreda Hitchcocka nebo soukromé fotografie Marilyn Monroeové. Andersonová se nechala pro Associated Press slyšet, že pomoc charitě z ní dělá lepšího člověka.

"S PETou spolupracuji již patnáct let a vidím za sebou kus práce. Díky naší tvrdé práci bylo zachráněno stovky trpících zvířat," uvedla s tím, že jí proto nedělá žádný problém v rámci co největšího výtěžku pro zvířata věnovat do aukce i svůj luxusní automobil, za který by se mohlo utržit i stovky tisíc dolarů.

 

   
11.06.2008 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] saruz [*]

  Sml67 hodná holka

  superkarma: 0 23.02.2013, 22:52:22
 2. avatar
  [1] wich [*]

  Ať žije, jak žije, ať je, jaká je, pro zvířata (na která se smolí) udělala už hodně dobrého

  superkarma: 0 11.06.2008, 12:54:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme