Párty letošního podzimu vypukne příští pátek 13. listopadu v Malé sportovní hale na Výstavišti. Energická show legendy evropské taneční hudby, německé kapely Scooter v čele s charismatickým H. P. Baxxterem naservíruje českým fandům nabušený set plný osvědčených hitů i aktuálních novinek.

Tancechtivé zástupy před jejich vystoupením rozproudí dva špičkoví čeští DJs. Z Jižních Čech přiveze svůj mix přední znalec raveové a taneční scény, DJ Basslicker. Od roku 2000, kdy si poprvé jako třináctiletý stoupl za DJský pult, propadl atmosféře klubového hraní a parties. Přestože si vypracoval silnou pozici i v rádiích díky pořadu Kissmánia, klubové hraní tváři v tvář tančícím lidem je pro něj stále alfou a omegou. Pražskou taneční scénu bude svými beaty reprezentovat DJ Mikael van Dikeen, známý nejen v Čechách, ale také v Německu, Turecku a Rusku.

Jízda se Scooterem a DJs v 19:00 hodin. Po skončení hlavního setu Scooteru bude jako afterpárty  pokračovat videodiskotéka. Vstupenky, nyní v cenách od 765 Kč do 2 490 Kč jsou k mání v sítích Ticketpro, Ticketportal a nově také na GoOut.cz. Více informací na www.facebook.com/scooter2015.cz.

Reklama