Dobrý den přeji všem čtenářům a celé redakci, nejsem ten typ člověka, který  by chtěl napálit lidi kolem sebe. Ale nějaké ty srandičky jsem v zaměstnání zažila. Většina lidí, kterých se to týkalo ,to vzalo s úsměvem.Po škole jsem nastoupila do kanceláře jako administrativní pracovnice. Byla to velká kancelář, kde jsem byla mezi 7 muži  ve střením věku, já jediná, mladinká dívka, nezkušená životem. A zde denně mezi nimi probíhaly srandičky a já na tu dobu vzpomínám s úsměvem.

Skoro nikdo už z těchto lidiček nežije, ale v mých vzpomínkách zůstávají stále a vždy se mi před očima objeví jejich šprýmařské kousky, které si prováděli navzájem.Zajímavé bylo, že mi žádný z těchto spolupracovníků nic neprovedl, byla jsem jenom pozorovatelem a často jsme se společně těmto kouskům zasmáli. Byl to velice dobrý kolektiv a já jsem od nich odešla na mateřskou dovlenou. Když jsem se vracela zpět, tak jsem postoupila na více finančně ohodnocenou funkci. A už nikdy jsem nezažila tak veselou a kamarádskou partu-. Pro zasmání přkládám video, které mi před časem došlo e-mailovou poštou, hodně jsem se při něm bavila, snad se vám zobrazí.

Přeji hezký den. Pálivka

Text nebyl redakcí upraven.

Nachytávky, žertíky a skryté kamery to je téma na dnešek. Stala jste se někdy obětí? Nebo tím, kdo všechno nachystal? Napište nám o tom. Narazila jste na pěkné video s tímto tématem? Pošlete nám ho! Ale pozor, posílejte prosím pouze videa z youtube, jiná náš redakční systém bohužel vkládat neumí :-(

Příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Tentokrát můžete získat knihu Život po životě (Raymond A. Moody Jr.) a zpevňující krém na dekolt a poprsí od Avonu.

Reklama