Novinka: Palette Intensive Color Creme s tekutým keratinem

Značku Palette znají ženy po celé Evropě a jejím přípravkům důvěřují již celá desetiletí. Barvy na vlasy Palette Intensive Color Creme zaručují intenzivní, zářivou barvu vlasů a nyní jsou díky poslední inovaci ještě o stupeň lepší.
Odborníci na barvení vlasů ze společnosti Schwarzkopf & Henkel vyvinuli výjimečnou novou recepturu řady Palette Intensive Color Creme obohacenou o tekutý keratin. Díky ní nabízí barva o 50% déle trvající intenzitu, je chráněna před vyblednutím a dodá vlasům oslnivý lesk.

Palette

Nové inovativní složení s technologií tekutého keratinu nahrazuje chybějící částečky keratinu v poškozených vlasech, čímž obnovuje jejich strukturu. Jedinečný pečující barvicí krém Palette s tekutým keratinem obsahuje navíc extra množství intenzivních pigmentů pro zajištění té nejintenzivnější barvy. V receptuře nechybí ani speciální látky, jež barvu uzavřou hluboko ve vlasovém vláknu. Výsledkem je maximální stálost, dlouhotrvající intenzivní barva a oslnivý lesk.

V přípravcích velmi vyhledávané vlasové kosmetiky Schwarzkopf hraje nyní významnou roli právě keratin, přírodní látka obsažená ve vlasech, která tvoří ochrannou vrstvu buněk kolem každého vlasového vlákna. Pokud se tato speciální ochranná vrstva jakkoli naruší, vlasy se lámou a třepí, vypadají zplihle a špatně se upravují.

Proto podaří-li se zachovat ochrannou keratinovou vrstvu řádně hydratovanou, zabrání se i třepení a poškození vlasů. Jestliže dopřejeme vlasům ještě jednu keratinovou vrstvu navíc, budou odolnější a zdravější zvenku i zevnitř.

Díky novému vylepšenému složení s technologií tekutého keratinu řada Palette Intensive Color Creme nyní zaručuje až o 50 % déle trvající intenzitu barvy. Kvalitnější proces barvení rovněž prodlouží ochranu proti vyblednutí, u vybraných odstínů pak lépe kryje šediny či zesvětluje. Vlasům celkově dodává větší lesk, intenzivnější odstíny a hloubkovou péči.

A to ještě zdaleka nejsou všechny novinky této řady barev na vlasy, která se těší v Evropě tak velké oblibě. Nová vylepšená řada Palette Intensive Color Creme s tekutým keratinem nyní nabízí novou jemnou květinovou vůni pro nezapomenutelný zážitek při barvení vlasů.

Z 25 odstínů nové zdokonalené řady Palette Intensive Color Creme si jistě vybere každý podle svého přání. Balení nyní nově obsahuje také praktickou lahvičku s vyvíjecí emulzí, která se během barvení velmi jednoduše používá. Nová řada rovněž obsahuje kolekci intenzivních zesvětlovačů, jež dokáží vlasy zesvětlit až o šest odstínů.

Nová vylepšená řada Palette Intensive Color Creme s tekutým keratinem je na pultech obchodů od  listopadu za doporučenou cenu 94,90 Kč.

Reklama