Včera uspořádala nákupní galerie Palác Flóra stylovou akci pro obdivovatele nejnovějších trendů, luxusu a zajímavostí ze světa módy. Galerie ožila nejen předními českými módními guru a celebritami, ale především milovníky módy. Akcí s příznačným názvem Night of Passion for Fashion provázela moderátorka Kateřina Kristelová. Celkový koncept show byl zaměřen zejména na fashion a lifestyle ve všech pádech. Hlavními pilíři byla móda, styling, vlasy, make-up, design či wellness pod taktovkou významných profesionálů v tomto oboru. Příjemnou atmosféru dotvářela Tereza Černochová se svým repertoárem. Večer byl zakončen společně s britským DJ Jonem Kennedym velkolepou fashion dance party.

„Neustále se snažíme naše zákazníky překvapovat něčím novým, neokoukaným, velkolepým a máme radost, že se nám to i přes obrovskou konkurenci daří,“ uvádí Daniela Vocetková, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Program byl opravdu pestrý a to především proto, že naším přáním bylo umožnit návštěvníkům setkání tváří v tvář s profesionálními stylisty a celebritami z oblasti módy a stylingu. Jsme potěšeni, že proměna prostoru nákupní galerie v exkluzivní módní a hair show pohltila díky své atmosféře a špičkovému provedení nejen milovníky módy, ale zároveň i inspirovala některé zdrženlivější jedince. Ti měli možnost si originální módní styly prohlédnout a vytvořit si na ně svůj názor. Móda je inspirací a galerie Palác Flóra inspiraci umožňuje. Módní show podpořila řada obchodů zajímavými akcemi na podporu prodejů, jakými jsou například slevy a dárky k nákupům,“ dodává Daniela Vocetková.

Večer módy a stylu odstartoval v 18:00 hodin a byl nadmíru nabitý různorodými akcemi. Během večera proběhly mimo jiné čtyři inspirativní fashion show. Hlavními lákadly pro veřejnost se staly různorodé workshopy hair a make-up stylistů, které přinesly komentované prezentace tvorby účesů a líčení pro různé příležitosti. Připraven byl také stylový workshop ředitelky Kurzu stylistů Aleny Šafratové.Flora

Zleva: Moderátorka akce Kateřina Kristelová, Daniela Vocetková - marketingová ředitelka Paláce Flóra a Nikol Moravcová - moderátorka, modelka a herečka.

Návštěvníci se dozvěděli nejnovější trendy z módní branže, tipy, triky a pravidla stylingu od předních českých profesionálů. V rámci velkolepé noční show se představili výherci soutěže „ Hodina s profi stylistou“, kteří byli hodnoceni odbornou komisí, jejíž řady posílili hosté večera, modelka a herečka Nikol Moravcová či plastický chirurg Jan Měšťák. Vlasovou proměnu mohly výherkyně svěřit do rukou ostříleného Tomáše Kotlára a jeho teamu. O wellness workshop se postarali zkušení instruktoři Holmes Place. K nevšední zábavě přispělo i stylové pití. Nové trendy nápojů představil ambasador značky Martini.

Flora

Exkluzivními partnery byli Prima LOVE, Martini a Design PROPAGANDA, kteří si připravili pro návštěvníky večera zajímavá překvapení

Flora

.

Hodnotící komise soutěže „Hodina s profi stylistou“. Zleva Tomáš Kotlár - profesionální hair stylista a majitel Ateliéru Picasso, Alena Šafratová - ředitelka školy stylu Backstage Production, Nikol Moravcová - moderátorka, modelka a herečka, Daniela Vocetková - marketingová ředitelka Paláce Flóra a MUDr. Jan Měšťák - přednosta Kliniky plastické chirurgie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Flora

Jeden z připravených workshopů - škola stylingu pod vedením Aleny Šafratové.

Flora

Zleva: MUDr. Jan Měšťák - přednosta Kliniky plastické chirurgie1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Daniela Vocetková - marketingová ředitelka Paláce Flóra, Tomášm Kotlár - profesionální hair stylista.

Flora

Některé z výherkyň soutěže „proměny“Flora

Zleva: Stylista Jan Pokorný, Alena Šafratová - ředitelka školy stylu Backstage Production, Nikol Moravcová - moderátorka, modelka a herečka, stylisté Filip Vaněk a Claudia Marčeková, Daniela Vocetková - marketingová ředitelka Paláce Flóra a MUDr. Jan Měšťák - přednosta Kliniky plastické chirurgie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.


Nákupní galerie Palác Flóra byla otevřena 20. března 2003 a za osm let své existence si dokázala získat přízeň nejen obyvatel okolních částí Prahy. Důkazem je neustále rostoucí návštěvnost i zájem obchodů o možnost prodeje v této galerii. Palác Flóra, nákupní galerie ve středu Prahy, nabízí svým návštěvníkům 139 značkových obchodů domácích i světových značek včetně Cinema City (jediné kino IMAX v České republice), restaurace, kavárny, služby, dětský koutek a podzemní parkoviště, ale především příjemnou atmosféru. Paláce Flóra důsledně dbá na dodržení svého motta „Jedinečný zážitek z nákupu“. Informace o probíhajících aktivitách naleznou návštěvníci na internetových stránkách www.palacflora.cz.

Reklama