Rozdejte růžičky a získejte dárky od Paláce Flóra! Navíc si udělejte radost z nakupování!

 

Kdy?

Celý týden od 21. do 27. dubna

 

Kde?

Přímo „doma“ v Paláci Flóra, Vinohradská 151, Praha 3.

 

Jak?

Dává Vám prostor dát dárek svému nejoblíbenějšímu obchodu! Dárek v podobě samolepicí růžičky, kterou můžete ocenit své nejoblíbenější místo v Paláci Flóra.

 

Jak na to?

V době od 21. do 27. dubna můžete v okolí Paláce Flóra (Vinohradská 151, Praha 3) potkat hostesky rozdávající kartičky se samolepkou růže a slosovatelným kupónem. Obrázek růžičky jednoduše odlepíte z kartičky a nalepíte na výlohu svého nejmilejšího obchodu.

 

Proč se zúčastnit?

Protože svým hlasem můžete udělat radost ostatním. Nejen oslavenci, Paláci Flóra, ale především tomu obchůdku, který máte nejraději. A hlavně jeho prodavačkám, které tak získají vaše uznání a pochvalu za skvělou práci. Přímo na místě můžete navíc zjistit, kolik dalších zákaznic a zákazníků si tohoto místa cení stejně. Jak? Jeho výloha bude zaplněna květinami!

 

Co za to?

Po odlepení samolepky Vám zůstane výherní slosovatelný kupón, který stačí jednoduše vyplnit a vyhodit do připraveného boxu na recepci ve 3. podlaží. Ve hře jsou hodnotné ceny, které jistě přijdou vhod při jarních nákupech – poukázky v hodnotě 5 000 Kč a dárkové knížky v hodnotě 900 Kč.

 

Na vyhlášení vítězného obchodu a jmen šťastných výherců se můžete těšit v průběhu prvního květnového týdne!

 

 

Anketa na Žena-in!

Označte květinkou zde v této anketě svůj oblíbený obchod. Maximálně můžete přiřadit tři květinky třem značkám obchodů, které máte nejraději.  Anketa na Žena-in trvá 3 týdny!

Deset z vás, kdo v anketě odpoví, získá milý dárek!

 

 

 

 

Jaký je váš oblíbený obchod? Kam chodíte v Paláci Flóra (Vinohradská 151, Praha 3) rády nakupovat? Jakou máte ráda značku módního oblečení? Jaký butik je pro vás „jistotou“?  

Reklama