Palác Flóra připravil ke konci roku 2009 pro své zákazníky nové obchody, které přináší další inspirace pro vánoční nakupování. Sortiment rozšíří obchody ALPINE PRO - český výrobce outdoorového a sportovního oblečení, módní značka Miss Sixty/ Energie a prodejna oční optiky GrandOptical. Právě jejich nabídka rozšíří vánoční sortiment této nákupní galerie v centru Prahy, která se již rozzářila ve vánočních barvách.

„Nové značky rozšiřují sortiment obchodů v našem nákupním centru a nabízí návštěvníkům další možnosti k nákupu,“ uvádí Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Snažíme se co nejlépe reagovat na jejich požadavky a přinášet nové věci. Zajímavostí je například otevření obchodu ALPINE PRO, který má od listopadu ve své kolekci oblečení, které bude určeno pro Český olympijský tým. Budou si ho tak moci koupit také naši zákazníci,“ dodává Zuzana Trédlová.

Značka ALPINE PRO je českým výrobcem outdoorového, sportovního a ski oblečení. V jejím sortimentu naleznou zákazníci lyžařské bundy a kalhoty, jarní bundy, produkty z fleece, funkční spodní prádlo, trika, obuv, batohy, doplňky a cestovní tašky. Oblečení je dokonale funkční a prošlo testy v extrémních podmínkách. Zajímavostí je také to, že oblečení značky ALPINE PRO se stalo na období čtyř let oficiálním partnerem Českého olympijského týmu, a to jako první česká oděvní značka v historii. Oblékne proto přední české sportovce a realizační tým české olympijské výpravy na ZOH 2010 ve Vancouveru.

Dalším obchodem, který může návštěvníky Paláce Flóra motivovat při vánočních nákupech, je módní značka Miss Sixty/ Energie. Pro svou mladistvou a moderní eleganci je známa po celé Evropě. Je třeba také zmínit její originální doplňky. Šperky a hodinky této italské značky se těší velké oblibě, a zdaleka ne jen pro svůj nápaditý design.

Daniela Peštová při oficiálním otevření prodejny Miss Sixty/ Energie v Paláci Flóra

Trojici nových obchodů uzavírá prodejna oční optiky GrandOptical. V jejích prostorách naleznou návštěvníci Paláce Flóra široký sortiment dioptrických a slunečních brýlí a rovněž kontaktní čočky. Nakupující příjemně překvapí také služby proškoleného personálu, který jim při výběru odborně poradí.

Nákupní galerie Palác Flóra byla otevřena 20. března 2003 a za necelé čtyři roky své existence si dokázala získat přízeň nejen obyvatel okolních částí Prahy. Důkazem je neustále rostoucí návštěvnost i zájem obchodů o možnost prodeje v této galerii. Palác Flóra, nákupní galerie ve středu Prahy, nabízí svým návštěvníkům 119 značkových obchodů domácích i světových značek, 8 kinosálů Cinema City, jediné kino IMAX v České republice, restaurace, kavárny, služby, dětský koutek a podzemní parkoviště, ale především příjemnou atmosféru. Paláce Flóra důsledně dbá na dodržení svého motta „Jedinečný zážitek z nákupu“.

Reklama