Rok se s rokem sešel a Vánoce nám jemně, leč neodbytně klepou na dveře. Jak si letos poradíte s nákupem vánočních dárků? Vrhnete se do víru velkoměsta podpořit davové šílenství? Nebo využijete možnosti nákupní galerie Palác Flóra a strávíte příjemné odpoledne v centru Prahy v prostředí, které vám nabízí širokou paletu obchodů, zábavy a relaxace? Druhá varianta rozhodně stojí za úvahu.

 

Udělejte si s rodinou předvánoční výlet do Paláce Flóra a přesvědčte se na vlastní kůži, jak příjemné může být nakupování vánočních dárků. 130 značkových obchodů skýtá opravdu nepřeberné možnosti. Móda, kosmetika, obuv a doplňky, bižuterie, elektronika i sportovní potřeby – to vše najdete v Paláci Flóra pod jednou střechou! Ve chvíli, kdy ucítíte potřebu zpomalit a užít si pohodu, která se rozhodně s časem vánočním snoubí, máte k dispozici posezení v kavárně nebo chutné a někdy i velmi netradiční menu některé z místních restaurací.

 

Až vaše malé děti obchody omrzí, s naprostým klidem je můžete svěřit do péče pracovníků v dětském koutku. Větším dětem určitě udělá radost PG Cyber Café, kde čas ubíhá rychlostí internetu a počítačových her v poněkud odlišných dimenzích.

 

A třešnička na závěr odpoledne? Každopádně 3D kinosál Imax, který vám jako jediný v republice umožní prožít neopakovatelné dobrodružství třetího rozměru pod vodní hladinou, ve vesmíru nebo ruku v ruce s animovanými postavami kdekoli v jejich pohádkovém prostoru.

 

Palác Flóra je tu pro vás a nezůstává jen u kvalitní, nadstandardní, nicméně tradiční nabídky. Když si nebudete jisti, čím udělat svým blízkým radost, darujte jim pod stromeček dárkové poukázky Paláce Flóra v hodnotě 100, 200, 500 a 1000 korun. Každý si potom může koupit to, co se mu líbí, a možná tak smysluplně zužitkovat i povánoční slevy . 

Další vskutku profesionální službou je tzv. Vánoční přání, které vám může zjednodušit předvánoční nákupy. Seznam dárků, které byste rádi našli pod stromečkem, můžete poslat e-mailem rodině či známým. Nenásilně je tak upozorníte na vaše přání a pomůžete jim tím s výběrem vhodného dárku.

 

Poslední novinkou ve vánoční nabídce Paláce Flóra je dárková knížka s šesti úžasnými dárky. Tuto knížku získá prvních 1500 věrných zákazníků, kteří v Paláci Flóra utratí 4000 Kč a na recepci ve 3. podlaží předloží příslušné účtenky.

 

Neváhejte ani vteřinu a spěchejte za nákupy do Paláce Flóra, jedinečné nákupní galerie v centru Prahy, která je otevřena jen a jen pro vás. Věřte, že nakupování v Paláci Flóra je velká zábava!

 

Chcete vyhrát poukázky do Paláce Flóra? Pak se zapojte do naší soutěže!

Reklama