Novinky

Padly tresty v kauze zpěváka Michala Hrůzy!

Dnes padly tresty za loňskou potyčku ve Stodolní ulici v Ostravě, kde byl vážně zraněn zpěvák Michal Hrůza. Ze svých zranění se zotavuje dodnes, ale je opravdu pozitivní zprávou, že se vrátil ke koncertování a už pár týdnů je možné jej vidět znovu na pódiu.

Nikos Agoratsios, který bitku vyprovokoval, dostal roční podmínku s odkladem na 2,5 roku. Jeho bratranec Patrik Kaifáš, který zpěváka srazil pěstí k zemi tak nešťastně, že se udeřil hlavou o obrubník a utrpěl vážné poranění mozku, dostal tři roky vězení. Soud dále rozhodl, že Kaifáš musí zpěvákovi zaplatit odškodné ve výši 496 tisíc korun, pojišťovně pak 380 tisíc. Agoratsios se musí ve zkušební době zdržet pití alkoholu.

huza

Obžalovanému Kaifášovi, který je hlavním viníkem, hrozil trest od pěti do dvanácti let, státní zástupce ve své závěrečné řeči žádal vynesení trestu na samotné dolní hranici nebo v jeho první čtvrtině, což představuje zhruba pět až osm let. Hlavní líčení potvrdilo v plném rozsahu výsledky policejního vyšetřování, podle kterého nešlo o brutální útok, jak zpočátku spekulovala média, ale o nešťastnou shodu okolností.

Zdroj: novinky.cz

   
24.03.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme