Bulvár

Pach šaten - novinka na trhu vůní!

Ano, ano – nešálí Vás zrak!

Vy, jenž při každém fotbalovém zápase zapínáte obrazovku či běžíte do nejbližšího sportovního baru, čtete správný článek!

Právě Vy, jenž se od svého klubu (fotbalového, hokejového, kroketového, mariášového, atd.) nemůžete odloučit ani ve svých snech, jste tady správně! A Vy teď máte šanci být navždy spojeni se svými sportovními hvězdami!

Jak? Vůní! Vše pro Vás zařídí jedna potravinářská firma ze severu Anglie, která přichází na trh s novým hitem. Jako suvenýr budete moci zakoupit u příslušného (zatím fotbalového) britského klubu parfémovanou krychličku. Na výběr budete mít vůni šaten (masážní emulze), klubového trávníku (posečené trávy právě z Vašeho oblíbeného stadionu) či sálu s trofejemi (úklidového prostředku, kterým se tam uklízí). Ovšem, pokud jste zaměřeni více labužnicky, máme tu pro Vás krychličku s vůní masových koláčků, bez kterých se ve Velké Británii neobejde jediný poločas.

Zahoďte z Vašeho auta voňavý stromeček, odstraňte ze svého dosahu všechny v drogériích dostupné difuzéry vůní na 40 dní a jděte do toho! No - nekupte to za 3 libry!

Věřme, že daná firma se bude chovat tržně a její strategie se dotkne i české fotbalové scény. Tak přemýšlejte - jak by měla vonět taková krychlička sešívaných nebo klokanů? Nebo HorníDolní ze 3. ligy?

 

Vaše Smraďoška Šatnová

   
16.04.2003 - Společnost - autor: Exkluzivně pro Ženu-in

Komentáře:

 1. avatar
  [4] monca13 [*]

  ta vůně trávy by se mně líbila

  superkarma: 0 06.09.2006, 11:50:34
 2. avatar
  [2] mirrea [*]

  No to je opravdu úúúúúžasné, na co ti lidi nepřijdou!!!
  Pipi: ten se dá pořídit celkem zadarmo

  superkarma: 0 16.04.2003, 15:25:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme