Novinky

Ozvěna plavkového tématu 

Čtenářka Maryše poslala včera odpoledne příspěvek k plavkovému tématu a mně přišlo líto se o něj nepodělit. Díky Vám Maryene a třeba vám dnešní příspěvky pomohou najít zpět svou vysněnou postavu. I když dle mého vypadáte stále výtečně!

Hezký den všem na ženě in:)
 
Plavky kupuji ráda, ale ne pro sebe. Pro dceru. Také jsem měla postavičku jako lusk, ale v dobách mého mládí byly na pultech plavky typu „stará bába“, a to ještě buď ber nebo neber. Takže jsem za pomocí maminky bikiny šila sama. To dnes až oči přecházejí nad tou nádherou, různými vzory, barvami i střihy. Vždycky se nechám unést a dceři každý rok jedny nebo dvoje pořídím a ještě se nestalo, že by jí neseděly nebo se jí nelíbily. A to si je ani dopředu nemusí zkoušet. Letos jsem ji překvapila po návratu z dovolené z Řecka, kdy přijela čokoládově opálená krásnými bikinami z Litexu. Zavazování jen na šňůrky, ozdobené hnědými korálky, plavky čistě bílé. Moc jí to sluší.
To se mnou je to mnohem horší. Na nákup plavek se připravuji duševně už dlouho předem, protože mi stejně prodavačka odpoví „na vás nic nemáme“ nebo něco v tom stylu.
Mám problém s větším horním objemem a pokud chci sehnat plavky ve své velikosti, mají tak děsný spodní díl, že rovnou utíkám nebo mě rovnou odstraší vzor i střih. Když už člověk nemá postavu dvacítky, to přece neznamená, že se musí ušít plavky z těch nejroztodivnějších a nejděsivějších vzorů. Copak by nešly vyrobit ze stejných látek jako ty menší? Určitě by tak hrozně nevypadaly.
Letos plavky kupovat nebudu, mám ještě předloňské nebo snad předpředloňské? Loni jsem plánovanou dovolenou vyměnila za operaci a letos to nevypadá lépe. Doma k bazénu mi stačí ty staré a když jsem sama doma, tak se raději v plavkách netrápím. 
Člověk už sice nemá po padseátce nebo ještě blíže k šedesátce (i když si to nerada přiznávám) takovou postavu jako zamlada, ale přesto bych se ráda líbila, a to především sama sobě. V plavkách, ve kterých by mi sebevědomí spadlo někam pod bod mrazu, bych asi nevyšla ani doma. 
Přesto mě občas udivují některé časopisy, které občas zveřejní celebrity v plavkách, a to s komentáři, jak vypadají nemožně. Vždyť stárnutí se nevyhýbá nikomu a ať se tedy sami autoři těchto článků vyfotí a zveřejní svá polonahá fota.
Nejhezčí plavky jsem si koupila v Itálii, když mi na dovolené ty moje byly ukradeny ze šňůry. Stály sice tehdy celé jmění, ale protože to bylo krátce po revoluci, byly pro mě okouzlující, u nás se nic podobného nedalo sehnat. Byly shodou okolností také bílé (posílám foto těch současných i těch bílých italských).

plavky
Hezké léto a hodně slunečních dní přeje

Maryene


Pomalu končí téma dne: Dáváte přednost množství, nebo kvalitě jídla.

Jednu z vás, které jste dnes přispěly k tématu dne,  na konci editace, v 16. hodin odměním, jak jsem slíbil.

   
11.07.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. [8] Maryene [*]

  marde — #6 Ta fotka je pár let stará, z doby, kdy jsem měla nové plavky a od té doby už uplynul nějaký čas a přibylo i nějaké to kilíčkoSml16

  superkarma: 0 11.07.2013, 21:36:15
 2. avatar
  [7] daska59 [*]

  Jak se říká - všechno špatné pro něco dobré Sml30. Zloděj by měl dostat poděkování Sml67

  superkarma: 0 11.07.2013, 18:36:53
 3. avatar
  [6] marde [*]

  S tou postavou to tak hrozné nebudeSml23

  1. na komentář reaguje Maryene — #8
  superkarma: 0 11.07.2013, 17:51:56
 4. [5] free [*]

  Moc hezké Sml59

  superkarma: 0 11.07.2013, 16:53:22
 5. avatar
  [4] Hanula [*]

  Sml59Sml59škoda, že příspěvek přišel pozdě

  superkarma: 0 11.07.2013, 16:40:20
 6. avatar
  [3] lenig [*]

  hezkéSml67

  superkarma: 0 11.07.2013, 16:31:53
 7. avatar
  [2] Jindriska8 [*]

  Mně ze šnůry ukradli plavky na Nechranické přehradě,jak já jsem zuřila.Sml22

  superkarma: 0 11.07.2013, 15:47:08
 8. [1] jithule [*]

  DOBŘE NAPSANÉSml59

  superkarma: 0 11.07.2013, 15:18:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme